KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Aquadrom Most.
Aquadrom Most
Aquadrom Most. 
Autor / zdroj foto: Aquadrom Most

Aquadrom Most / Most

Aquadrom Most představuje komplexní možnost relaxace a sportovního vyžití pro širokou veřejnost. Parkování, bezbariérový přístup, nerezové bazény, vodní atrakce, příjemné teploty a čistota. Kromě plavání a vodních radovánek můžete využít i celou řadu wellness služeb.

Aquadrom v současnosti představuje komplexní možnost relaxace a sportovního vyžití pro širokou veřejnost. Jeho přístup je bezbariérový a poskytuje i částečné služby z oblasti wellness. Na kryté bazénové hale jsou čtyři samostatné bazény.

Mezi atrakce, které zde naleznete, patří dva adrenalinové tobogány (délka 90 a 96 metrů), divoká řeka, parní aroma kabina s umělým deštěm, masážní lavice, houpací záliv, vodní chrliče, hydroridery a dětské vodní atrakce. V rámci kryté haly máte možnost navštívit „Mokré občerstvení“ s poměrně širokým sortimentem nápojů, cukrovinek a jídel ve stylu „Fast Food“.

Součástí koupaliště je saunový komplex, s dvěma finskými saunami a třemi parními/aroma kabinami. Pro ochlazování slouží tři ochlazovací sprchy a ochlazovací bazének s teplotou vody 8-10°C. Sauna má své oddělené šatny pro muže a ženy, sprchy a sociální zařízení. Máte zde možnost relaxace a občerstvení v podobě teplých i chlazených nápojů. Vstupné do sauny je samostatné nebo kombinované se vstupným na bazénovou halu. Oddělenou součástí saunového provozu je solární studio. Pro nejmenší návštěvníky má Aquadrom připravený bazén pro kojence a batolata.

Po vstupu na koupaliště naleznete v zádveří Aquadromu malou Aqua prodejnu sportovních a plaveckých potřeb.

V rámci dalších služeb Aquadromu máte celoroční možnost posilování a kondičního cvičení ve fitness centru „Relax“. Ve vestibulu koupaliště můžete navštívit kosmetické studio Sluníčko 2.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquadromu Most.

Autor / zdroj: -red -

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.