EKONOMIKA / Bydlení

Nové místo navíc? Ano, krásný balkon nebo lodžie
 
Autor / zdroj foto: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Balkon nebo lodžie je žádanou součástí bytu v každém bytovém domě. Tak tomu bylo, je a pravděpodobně i bude nadále. Balkon nebo lodžie představují pro majitele bytů prostor pro odpočinek uprostřed městské zástavby, nicméně ne každý byt se plnohodnotným balkonem či lodžií může pyšnit.

  • Máte byt bez balkonu či lodžie a chtěli byste takový prostor mít?
  • Máte malý balkon a chcete větší?
  • Chcete zvětšit užitný prostor svého bytu?
  • Už vás nebaví sušit prádlo za okny nebo v koupelně?
  • Toužíte po zimní zahradě ve 3. podlaží?
  • Máte po nedělním obědě chuť na kávu venku a nemáte vlastní balkon?

Dříve zcela nemyslitelné, ale dnes je možné nemožné. Můžete si splnit svůj sen a dopřát si na novém balkoně či terase dobrou kávu a užít slunce.

Mám nový prostor a jak ho zařídit

Vše je potřeba si dobře rozmyslet. Není to jen o rozmístění a velikost nábytku dle prostoru, který máme k dispozici. Při volbě vybavení mějte na paměti, že ne vždy bude krásné počasí. V případě, že lodžii nemáte krytou, vybírejte nábytek, kterému nebude vadit sníh, déšť či prudké slunce. Kromě toho, že lodžie či balkón slouží k odpočinku, je také praktickým pomocníkem. Při přízni počasí vám prádlo uschne daleko lépe na čerstvém vzduchu. Dnešní moderní věšáky vám nebudou kazit pohodovou atmosféru lodžiového posezení. V neposlední řadě můžete prostor doplnit truhlíky s květinami či bylinkami, které vám následně provoní jídlo v kuchyni.

Nezapomínejte na opravy

Balkony jsou součástí plášťů domů a jejich stinnou stránkou je nejrychlejší degradace ze všech částí staveb. Můžeme tomu však účinně zabránit, případně problém napravit. Klíčem je účinná oprava balkonu, spojená se zajištěním kvalitních izolací, čímž snížíme tepelné ztráty balkonovými dveřmi a okny. Při opravách se nejčastěji setkáváme s problémy s porušenou omítkou, zatékáním, zkorodovaným zábradlím s nedostatečnou bezpečností, ale dokonce i s narušenou statikou. A právě všechny tyto problémy vyřešíme komplexní rekonstrukcí balkónů.

revitalizacebytovek.cz
Plníme vaše sny.

Plníme vaše sny

Dokážeme pro vás navrhnout a zrealizovat řešení přímo na míru. Velký, malý či zbrusu nový balkon. Umíme vše! Nechte si od jedničky na trhu udělat bezplatné posouzení stavu vašeho bytového domu a užijte si sluneční energii z nového balkonového posezení v dalších letech.

 Informujte se na www.revitalizacebytovek.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Autor / zdroj: PR

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.