EKONOMIKA / Bydlení

Teplo udělá v peněžence vír
 
Autor / zdroj foto: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Člověk nemusí být zrovna ekonom, aby si spočítal, jak se to dotkne rodinného rozpočtu třeba nárůst ceny energie. Řada příruček informuje o tom jak větrat, jak uvolnit prostor kolem topení, jak správně topit. Tak ale neušetříte zásadní peníze. Je potřeba dům zateplit nebo prostě vrazit peníze do jeho opravy.

Každého napadne, že musí vyměnit okna, nebo zatepli fasádu. Tajný návod však zní jinak. U běžného domu utíká až 30% tepla stropem a tady je vaše jedinečná šance. Nikde se o tom moc nepíše, a to z prostého důvodu. Za okna nebo fasádu platíte až 10 krát tolik, co dáte za zateplení stropu. Zájem je prodávat dražší věci, prostě víc na tom vydělat.

Odborník z Vysočiny nám nad přesným výpočtem ukázal, jaké překvapivé výsledky má zateplení stropu. Zatepluje se magmarelaxovou izolací, která je vyrobena z čediče a do dutin na půdě se fouká hadicí. Speciální protipožární izolace, která odolává teplotě 2.000°C, patentovaný stropní systém pro možnost dalšího využití půdy. Izolace stropu je doslova za hubičku. Je to rychlé a vysoce účinné. Ve stropě totiž nejsou okna ani dveře, nemusíte dělat omítky, na půdu vede jen jeden malý vstup často jen 40x60 cm. Strop často také tvoří velkou plochu domu, a tedy hodně tepla jím uteče.
Celé je to geniální v mnoha ohledech. Když se dnes rozhodnete takto chytře zateplit, tak vám provedou zdarma kontrolu domu a do 14 dní jsou u vás. Zateplení pak probíhá bez lešení, hluku, nepořádku. Prakticky za 3 hodiny je práce hotova. A ještě tuto zimu můžete ušetřit majlant.

Zaručený postup vyzkoušela celá řada významných osobností včetně známých herců a zpěváků. V severských zemích i v Americe je to běžná věc. Tam ví, co se nejvíc vyplatí. Proč bychom tedy my měli za velké peníze měnit okna a dělat fasádu? Stejné peníze lze ušetřit za pár korun investic.

Auto, z kterého je izolace Magmarelax poháněna do domu.
Auto, z kterého je izolace Magmarelax poháněna do domu.

Čím dřív zateplíte, tím víc ušetříte

Při dnešních cenách paliva a současné výši DPH zateplením stropu ušetříte v průměru o více než 10 tisíc korun za rok. A za tři roky zhruba 30 tisíc korun. Za čtyři roky úspora dosáhne 50 tisíc! Jenomže plyn, uhlí i palivové dřevo stále zdražují. Skutečná úspora bude tedy ještě větší. Úspory zaplatí zateplení již za čtyři roky a pak už jen šetříte!

Kolik to stojí a kde na to vzít peníze?

Záleží na tom, jak velký dům máte, zateplení může stát třeba jen 30.000 Kč, a to už je bomba, i když neberete plat jako premiér.

Nadělte si pod stromeček ten nejkrásnější dárek v podobě tepla domova.

Zavolejte hned na 800 100 533 nebo vyplňte nezávazný formulář na www.mojeizolace.cz.

Autor / zdroj: PR

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.