AKTUÁLNĚ / Doprava

Husitská ulice v Teplicích je částečně uzavřena kvůli rekonstrukci nádraží
 
Autor / zdroj foto: PROTEXT

Teplice

V Husitské ulici v Teplicích došlo k částečné uzavírce a původně jednosměrná komunikace je nyní zobousměrněna. Vjezd a výjezd je umožněn pouze z ulice Masarykovy třídy. Práce na komunikaci úzce souvisí s rekonstrukcí teplického nádraží.

V současné chvíli je znovuotevření Husitské ulice naplánováno na 10. srpna. V průběhu rekonstrukce nádraží musíme ovšem počítat s dalšími komplikacemi v dopravě okolo stavby, a to především v ulici Na Hrázi. Jaké konkrétní práce v ulici Husitská nyní probíhají nám sdělilo tiskové oddělení Správy železnic.

Dušan Gavenda, tiskový mluvčí Správy železnic: "Dopravní omezení v Husově ulici souvisí s rekonstrukcí teplického nádraží. V těchto místech totiž stavbaři razí protlak, který bude sloužit pro napojení kanalizačního potrubí z výpravní budovy do městské kanalizace. Tyto práce by měly skončit v srpnu, přesný termín ale bude částečně záviset i na materiálech v podloží, přes které se protlak razí. Ukončení aktuální etapy rekonstrukce nádraží je plánováno na konec roku."

Správa železnic momentálně opravuje nádražní budovu a první nástupiště. Ukončení aktuální etapy rekonstrukce nádraží je naplánováno na konec roku.

Robin Röhrich, tiskový mluvčí města Teplice: "V průběhu oprav budovy nádraží se bude stávat, že bude omezená doprava v ulici Na hrázi podél nádraží. Nebude to tedy jen uzavřená ulice Husitská, ale bude docházet i k částečnému omezení dopravy v ulici Na hrázi."

Autor / zdroj: -cra-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.