KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Letecký pohled na Kamencové jezero.
Kamencové jezero
Letecký pohled na Kamencové jezero.  
Autor / zdroj foto: Kamencové jezero

Kamencové jezero / Chomutov

Kamencové jezero je celosvětový unikát a rekreační areál nacházející se v Chomutově. Každé léto láká návštěvníky nejen z nedalekého okolí, ale také z celé České republiky a ze všech koutů Evropy. Kromě přírodního koupaliště s upravenými plážemi, kterému dominuje plovoucí molo, nabízí svým návštěvníkům řadu možností, jak trávit svůj volný čas.

Sportovním nadšencům udělá radost pestrá nabídka sportovního vyžití, jako je minigolf, plážový volejbal, streetball, stolní tenis, badminton nebo nohejbal. Zapůjčit si tady můžete také šlapadla, lodičky či paddleboardy. Velký otvický rybník nabízí wakeboarding a vodní lyžování, což jistě ocení každý milovník adrenalinu! Nezapomínají tady ani na děti, pro které tu mají dětské hřiště a lanové centrum.

V areálu se nachází dvě restaurace s vnitřním a venkovním posezením a několik kiosků s rychlým občerstvením s rozmanitým sortimentem.

V blízkosti Kamencového jezera leží Zoopark Chomutov, největší zoologická zahrada v České republice. Za návštěvu stojí také historické centrum města či nedaleké Bezručovo údolí. Poblíž areálu se nachází také aquapark, klasické i letní kino.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Kamencového jezera.

Autor / zdroj: -red -

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.