EKONOMIKA / Bydlení

Zima už je za dveřmi…To není trik
 
Autor / zdroj foto: IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o.

Zateplování je nejlepší řešení. Slýcháme teď ze všech stran. Zima je pomalu tady a nejen to, i zdražování s novým rokem. Taky byste rádi ušetřili a usínali v klidu, ale nevíte jak? Střecha, strop. To je to správné řešení. Stačí mít dutinu nebo vazníkový strop. Ale co když nemám ani jedno? Společnost IP Polná, která je lídrem na trhu nabízí snadné a rychlé řešení.

Z hodin fyziky na základní škole si pamatujeme, že se teplo chová přesně podle přírodních zákonů. Ohřátý vzduch je lehčí a stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, uniká bez užitku z obytných prostor, ale pokud mu vytvoříme nějakou překážku v podobě minerální izolace, tak nám zůstane pěkně doma.

Nejlepší vlákno světa

Systém, který vám přinese úsporu mnoha tisíc ročně. Jde o zateplení stropu, nebo chcete-li, zateplení podlahy na půdě. Nejvíce doporučovaný systém je zafoukání dutých stropů nebo na volnou plochu na půdě. Minerální izolaci je vyrobeny na bázi skla nebo přírodního čediče. Minerální vlákno je s velkým odstupem nejlepší co do izolačních schopností. Nová technologie výroby produkuje vlákno bez hydrofobních štěpů, a proto jsou jeho izolační vlastnosti tak účinné. Pokud chcete mít zaručený výsledek, doporučujeme jednu důležitou věc. Na vláknu nešetřete! Vezměte to nejlepší na trhu. Žádnou levnou napodobeninu. Jen originál.

Stropní systém MAGMARELAX.
Stropní systém MAGMARELAX.

Technologie zvaná Stropní systém MAGMARELAX®

Stropní systém MAGMARELAX® je ideálním způsobem izolace podlahy na půdách rodinných domků i obytných domů, kde není dutina. Jde o variabilní konstrukci, tvořící novou rovnou podlahu. Ta je vysoce únosná, a lze ji využívat bez velkých omezení.

Podlaha se skládá z nášlapné vrstvy z OSB desek na pero a drážku. Konstrukce je hotova za jeden den a následně se zafouká hadicí ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze. Ten žene materiál do izolovaného prostoru. To vše za běžného provozu domácnosti a pár hodin.

Půdu po realizaci můžete ihned využívat pro skladování nebo pro sušení prádla. Ale nemusí zůstat jen u toho. Díky izolaci podlahy půdy může podkroví sloužit i netradičním způsobem. Vytvořte si na půdě letní obytný prostor, relaxační prostor nebo dílnu. A hlavně. Už nemusíte zatěžovat svůj dům pokládáním těžkých izolačních desek a následnou betonovou podlahou.

Kdybyste si podlahu udělali sami, vyjde vám dráž!

To je hlavní výhodou Stropního systému MAGMARELAX®. Společnost IP Polná vyrobí a smontuje novou podlahu za nižší cenu a v kvalitě kontrolovaného systému ISO, než kdybyste nakoupili desky a z nich vytvořili podlahu sami.

IP Polná, záruka kvality.
IP Polná, záruka kvality.

Na podlahu i izolaci získáváte záruku

Dodavatel systému vám na celé dílo dává záruku. Během této doby máte nárok na kontrolu izolačního stavu Stropního systému MAGMARELAX®. Budete zařazeni do firemního systému komplexní péče o zákazníka. Ten vám zaručí, že můžete být na základě vašeho požadavku informováni o nových možnostech foukané minerální izolace pro vaše potřeby a dalších výhodách, které Vám spolupráce přináší.

Připravte se na zimu a objednejte si nezávaznou prohlídku vašeho domu. Podíváme se na vaše úniky tepla, navrhneme optimální řešení včetně předběžné kalkulace, a to vše zcela ZDARMA!

Zdražování Vás již nezaskočí.

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Autor / zdroj: PR

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.