KULTURA / Divadlo

Na pohádky autobusem

Příbram

V průběhu léta se můžete za kulturou vypravit také do Lesního divadla Skalka. Na tři dětská představení město zajišťuje smluvní dopravu.

Program Lesního divadla Skalka přináší jak divadelní představení profesionálních i ochotnických souborů, tak koncerty. Na programu jsou také dětská představení – v neděli 14. července je to pohádka Princové jsou na draka, 4. srpna se můžete těšit na příběh O statečném kováři Mikešovi a 1. září jste zváni na pohádku Honza málem králem.

Na uvedená dětská představení město pro lepší přístupnost zajišťuje smluvní autobusovou dopravu, která je zdarma. Autobus bude vyjíždět ze zastávky Březové Hory (křižovatka Rožmitálské a Žežické) v 16.00 a v následujících minutách pojede přes zastávky Drkolnov, Podbrdská, Zdaboř-nemocnice, Školní kruhový objezd, Školní, III. poliklinika, II. poliklinika, Na Cihelně, Pod Kaňkou, Milínská-Mixova, Milínská a Plzeňská (16.18). Zpět jede po stejné trase, kdy ze zastávky Nové Podlesí vyjíždí v 18.40. Autobus smluvní dopravy je kapacitně vybaven na odbavení pouze jednoho kočárku.

Jízdní řád najdete na webových stránkách města v sekci Doprava/jízdní řády.

Autor / zdroj: Eva Švehlová


 
Autor / zdroj foto: Archiv pořadatele

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
trendhim.cz
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.