SPORT

Mistryně Evropy ve sportovním aerobiku jsou z Loun!
Sport 9.6.2019

Adéla Citová z Juniorského klubu Louny Jitky Hofmannové vybojovala titul seniorní Evropské mistryně, který jí ve sbírce dosud chyběl, a to hned ve dvou kategoriích. Louny ale přivezly titulů mnohem víc.

Vlašim zvítězila ve Varnsdorfu
Fotbal 6.5.2019

Vydařené utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na půdě severočeského Varnsdorfu zvítězili 2:0.

Táborsko doma s Ústím přišlo o všechny body

Táborsko nepotvrdilo roli favorita, kterým bylo podle sázkových kanceláří a doma ztratilo důležité tři body, protože s Ústím nad Labem prohrálo 2:3.

Ústí nad Labem nezlomilo prokletí ve Vítkovicích
Fotbal 26.4.2019

V souboji dvou celků, které na jaře prohrály jen jednou, byli Severočeši v Ostravě lepším týmem, aktivnějším, měli územní převahu, přesto ve druhém poločase pouze zachraňovali remízu a v samotném závěru mohli i o ten jediný bod přijít.

Budějovice padly s Chomutovem a přišly o poslední naději na postup
Hokej 15.4.2019

V osmém kole baráže Motor podlehl Pirátům z Chomutova a přišel i o teoretickou naději na postup do extraligy.

Chomutov nezvládl důležitý duel s Kladnem, ztráta na záchranu se zvětšila
Hokej 13.4.2019

Rytíři zvládli vyrovnanou bitvu na ledě Chomutova a po vítězství 3:1 mají na postupové druhé pozici už osmibodový náskok před Piráty.

Bohemians veze všechny body z Teplic
Fotbal 13.4.2019

Teplice v pátek v podvečer neměly na Stínadlech svůj den. V duelu s pražskými Bohemians prohrály 1:2, když jim rozhodující gól dal pár okamžiků po vyrovnání Nečas.

Výhru Ústí proti Prostějovu režíroval Brak

Za Armu se dvakrát prosadil Vojtěch Brak, za hosty se trefil do černého jen Jan Vošahlík. Ústí se tak kvůli zaváhání Hradce Králové přiblížilo barážovým příčkám.

Motor se v Chomutově neprosadil a odjíždí s prohrou
Hokej 10.4.2019

Možná o jednu z posledních nadějí, jak ještě zůstat v barážových bojích na dostřel, jeli českobudějovičtí hokejisté bojovat do Chomutova. Od 18. minuty na ledě Pirátů však prohrávali a těsný soupeřův náskok smazat nedokázali a odjíždí tedy s nejhubenější možnou prohrou.

Piráti do barážové skupiny vstoupili vítězně, Justin Peters vymazal střelce Kladna
Hokej 30.3.2019

V úvodním barážovém kole o Tipsport extraligu přivítali Piráti na vlastním ledě Kladno, které zdolali 2:0. Po zdravotních komplikacích se Severočechům přestalo věřit, ovšem Chomutovští se vzepřeli a slaví první tři body.

Litvínov v Pardubicích zvítězil, nasázel Dynamu pět branek
Hokej 23.3.2019

Prohru o tři branky si v posledním domácím utkání skupiny o jedenácté až čtrnácté místo připsali hokejisté Pardubic proti Litvínovu.

Sestava Chomutova plná juniorů uspěla, Karlovy Vary přetlačila v nájezdech

Vítěze určily až nájezdy, ten rozdílový proměnil hned v první sérii svým premiérovým gólem v nejvyšší soutěži Kryštof Ouřada.

Chomutov podlehl Pardubicím a bude hrát baráž o extraligu
Hokej 20.3.2019

Piráti před vlastními fanoušky podlehli Dynamu o tři góly. Chomutovští kvůli vlastní prohře budou hrát s jistotou baráž o udržení mezi tuzemskou elitou, kde doplní právě Pardubice.

Karlovy Vary  si i přes prohru s Litvínovem zajistily extraligu na příští sezonu

Karlovy Vary si i přes prohru s Litvínovem zajistily extraligu na příští sezonu

Po třech barážových sezonách čeká hokejisty Energie a jejich fanoušky konečně méně dramatické jaro. Západočeši se prolínací soutěži už stoprocentně vyhnou i přes prohru v prodloužení.

Piráti sestřelili sedmi góly Pardubice
Hokej 18.3.2019

Prohru 4:7 si ve svém třetím utkání skupiny o jedenácté až čtrnácté místo připsali hokejisté Pardubic. Na úvodní trefu hostí sice rychle zareagoval Jan Kloz, ve druhé třetině ale Chomutov nastřílel pět branek a směřoval k jasné výhře.

Karlovy Vary vyhrály v Litvínově a nakročily k záchraně

Až v rámci play-out se energetikům podařilo letos poprvé porazit své rivaly z Litvínova. Na ZS Ivana Hlinky bylo skóre dlouho těsné, rozhodl až karlovarský brankostroj v první polovině třetí třetiny.