SPORT

Plzeň v Teplicích jen remizovala
Fotbal 19.8.2019

Svěřenci trenéra Pavla Vrby vedli po prvním poločase zásluhou krásné rány Lukáše Kalvacha, nicméně dobře hrající Teplice dokázaly ve druhém poločase vyrovnat, neméně krásnou brankou z kopačky kapitána Jakuba Hory.

Vysočina potvrdila, že ve Varnsdorfu neumí

Vysočina v pátém kole nového ligového ročníku utrpěla první porážku. A příliš nepřekvapí, že se tak stalo na neoblíbeném stadiónu FK Varnsdorf.

Šestigólová přestřelka Chrudimi s Varnsdorfem skončila smírem
Fotbal 5.8.2019

Bláznivé utkání ve Varnsdorfu nabídlo fanouškům mnohé – šest branek, pokutový kop a červenou kartu. Chrudimští dvakrát umazali náskok soupeře a odvezli si domů cenný bod.

Baník opět doma prohrál, body vezou domů Teplice
Fotbal 27.7.2019

Ani napodruhé to doma Baníku v této sezoně nevyšlo a prohrál s Teplicemi 0:1. Navzdory tlaku, šancím i možnosti kopat penaltu.

Vysočina do ligy vstoupila cenným bodem z Ústí
Fotbal 23.7.2019

Úvodní kolo FNL nabídlo souboj dvou spolufavoritů na postup. Vysočina si vytvořila více příležitostí, ale také mohla inkasovat v posledních vteřinách. Ze severu Čech tak veze cenný bod.

Mistryně Evropy ve sportovním aerobiku jsou z Loun!
Sport 9.6.2019

Adéla Citová z Juniorského klubu Louny Jitky Hofmannové vybojovala titul seniorní Evropské mistryně, který jí ve sbírce dosud chyběl, a to hned ve dvou kategoriích. Louny ale přivezly titulů mnohem víc.

Vlašim zvítězila ve Varnsdorfu
Fotbal 6.5.2019

Vydařené utkání mají za sebou fotbalisté Vlašimi, kteří na půdě severočeského Varnsdorfu zvítězili 2:0.

Táborsko doma s Ústím přišlo o všechny body

Táborsko nepotvrdilo roli favorita, kterým bylo podle sázkových kanceláří a doma ztratilo důležité tři body, protože s Ústím nad Labem prohrálo 2:3.

Ústí nad Labem nezlomilo prokletí ve Vítkovicích
Fotbal 26.4.2019

V souboji dvou celků, které na jaře prohrály jen jednou, byli Severočeši v Ostravě lepším týmem, aktivnějším, měli územní převahu, přesto ve druhém poločase pouze zachraňovali remízu a v samotném závěru mohli i o ten jediný bod přijít.

Budějovice padly s Chomutovem a přišly o poslední naději na postup
Hokej 15.4.2019

V osmém kole baráže Motor podlehl Pirátům z Chomutova a přišel i o teoretickou naději na postup do extraligy.

Chomutov nezvládl důležitý duel s Kladnem, ztráta na záchranu se zvětšila
Hokej 13.4.2019

Rytíři zvládli vyrovnanou bitvu na ledě Chomutova a po vítězství 3:1 mají na postupové druhé pozici už osmibodový náskok před Piráty.

Bohemians veze všechny body z Teplic
Fotbal 13.4.2019

Teplice v pátek v podvečer neměly na Stínadlech svůj den. V duelu s pražskými Bohemians prohrály 1:2, když jim rozhodující gól dal pár okamžiků po vyrovnání Nečas.

Výhru Ústí proti Prostějovu režíroval Brak

Za Armu se dvakrát prosadil Vojtěch Brak, za hosty se trefil do černého jen Jan Vošahlík. Ústí se tak kvůli zaváhání Hradce Králové přiblížilo barážovým příčkám.

Motor se v Chomutově neprosadil a odjíždí s prohrou
Hokej 10.4.2019

Možná o jednu z posledních nadějí, jak ještě zůstat v barážových bojích na dostřel, jeli českobudějovičtí hokejisté bojovat do Chomutova. Od 18. minuty na ledě Pirátů však prohrávali a těsný soupeřův náskok smazat nedokázali a odjíždí tedy s nejhubenější možnou prohrou.

Piráti do barážové skupiny vstoupili vítězně, Justin Peters vymazal střelce Kladna
Hokej 30.3.2019

V úvodním barážovém kole o Tipsport extraligu přivítali Piráti na vlastním ledě Kladno, které zdolali 2:0. Po zdravotních komplikacích se Severočechům přestalo věřit, ovšem Chomutovští se vzepřeli a slaví první tři body.

Litvínov v Pardubicích zvítězil, nasázel Dynamu pět branek
Hokej 23.3.2019

Prohru o tři branky si v posledním domácím utkání skupiny o jedenácté až čtrnácté místo připsali hokejisté Pardubic proti Litvínovu.