SPORT

Vsetín oplatil Litoměřicím porážku
Hokej 15.2.2019

Těsná výhra po fotbalovém výsledku a bleskový návrat na druhé místo. Vsetín na Lapači oplatil Litoměřicím porážku z konce ledna a David Gába si po skvělém výkonu připsal čisté konto.

Tentokrát si Jihlava vyšlápla doma na Litoměřice
Hokej 12.2.2019

Jihlava doma nepřipustila žádné drama a porazila Litoměřice 5:2, když v zápase již vedla o pět branek.

Frýdek hladce přehrál Litoměřice
Hokej 27.1.2019

V první třetině se zdálo, že nepadne ani jedna branka. Nakonec padly dvě z domácích hokejek. Druhá třetina byla velmi pestrá a rozhodla o zbytku utkání.

Slavia doma porazila Kadaň

Hned od začátku měli Pražané zápas ve svých rukou, jenže hosté v poslední třetině utkání dvěma góly pořádně zdramatizovali. Červenobílí však kadaňský nápor ubránili a zisk tří bodů si pak pojistili dvěma slepenými góly v posledních minutách.

Vsetín nasázel ústí desítku

Podruhé v sezóně dosáhli hokejisté VHK Vsetín dvouciferného vítězství. Kanonádu odneslo Ústí nad Labem a Vsetín si vítězstvím upevnil druhou příčku tabulky.

Plzeň přejela Litvínov
Hokej 26.1.2019

Západočeši se po třech dnech opět představili v Home Monitoring Aréně před vlastními fanoušky a došli si pro pohodovou výhru, hattrick si připsal Milan Gulaš, dva góly vstřelil Peter Čerešňák.

Třinec veze všechny body z Chomutova
Hokej 25.1.2019

Hráči s drakem na prsou již v po pěti minutách vedli o dvě branky, toto vedení ještě do konce utkání zdvojnásobili. Dvakrát se trefil Jiří Polanský, Šimon Hrubec vychytal čtvrté čisté konto v sezoně.

Jihlava potvrdila roli favorita a porazila Kadaň
Hokej 24.1.2019

Na úvodní branku rychle zareagoval Michael Foltýn. Ve druhé části pak dvojnásobnou přesilovou hru využil František Wágner, který vyrovnával na 2:2. A domácí útočník mohl otočit skóre, ale neproměnil trestné střílení. Ve druhé polovině zápasu už přidávala branky pouze Dukla.

Díky famóznímu závěru okradlo Ústí Porubu o bod

Vše nasvědčovalo tomu, že i ze čtvrtého vzájemného souboje získají Ostravané tři body. Nicméně Slovan vstal dvě minuty před koncem utkání z mrtvých a díky proměněnému trestnému střílení Romana Chlouby a vyrovnání z hole Václava Krliše obral Porubu o bod.

Chomutov dvakrát neudržel vedení a v Plzni prohrál
Hokej 23.1.2019

Stejně jako na konci prosince v Chomutově to byl ubojovaný zápas a dopadl i stejným výsledkem, Plzeň slaví tři body za výhru 3:2.

Českobudějovičtí nasázeli Litoměřicím pět branek
Hokej 22.1.2019

Motoru se po delší době podařilo skórovat v úvodu utkání. Svěřenci Václava Prospala pak příznivý stav udrželi až do konce základní hrací doby, přičemž v průběhu zápasu ho navýšili až na 5:1.

Sparťané dobyli také Litvínov
Hokej 21.1.2019

Po páteční výhře na ledě Karlových Varů zvítězili sparťané stejným poměrem i v Litvínově, víkend jim tedy přinesl plný počet šesti bodů.

Přerov porazil Ústí, dvakrát udeřil v přesilovkách

Předehrávku 54. kola Chance ligy si střihli hokejisté Přerova. Doma se střetli s Ústím nad Labem, které pokořili rozdílem tří branek.

Chomutov porazil Karlovy Vary v důležité bitvě a dotáhl se na rozdíl tří bodů

Chomutov v důležitém utkání uhrál 3 body v Karlových Varech a dále tak dramatizuje situaci na chvostu tabulky.

Třetí triumf za týden, Litoměřice nedaly šanci ani Třebíči
Hokej 20.1.2019

Poté, co Litoměřice zdolaly Havířov a Ústí, nedaly šanci ani Třebíči a opět se radují z tříbodového zisku.

Frýdek-Místek přehrál Ústí a poprvé udržel čisté konto

Frýdek-Místek před domácím publikem porazil Ústí nad Labem jednoznačně 4:0 a dál tak bojuje o postup o play-off. Domácí byli celý zápas lepší, ale do vedení se dostali až ve druhé třetině, kdy se prosadil Adam Flok. Ve třetí třetině pak domácí o svém vítězstvím rozhodli.