SPORT

První mečbol Třinec odvrátil, ve druhém prodloužení proti Chomutovu rozhodl Cienciala
Hokej 23.3.2017

Oceláři sehráli s Chomutovem další nervy drásající bitvu, kterou tentokráte nerozhodlo ani první prodloužení. Vítěznou branku nakonec v osmdesáté deváté minutě vsítil David Cienciala a vrátil sérii zpět do Chomutova.

Mountfield se prostřílel přes Vervu do prvního semifinále
Hokej 22.3.2017

Do čtveřice všeho dobrého, můžou si říkat hráči i fanoušci Mountfieldu HK. Hradec si totiž na čtvrtý pokus proklestil cestu do semifinále, a stalo se tak po čtvrtém vítězství v řadě nad Vervou Litvínov.

Oceláři potřetí na kolenou, mečbol vystřelil pro Chomutov Valach
Hokej 21.3.2017

Čtvrté čtvrtfinále přineslo velmi bojovný výkon od obou týmů. Po třech třetinách svítilo na kostce v SD ARÉNĚ skóre 1:1. V prodloužení se dlouho hrál vyrovnaný hokej. Sedmačtyřicet vteřin před koncem ale Valach dostal nabito na modrou, odkud prostřelit vše, co mu stálo v cestě.

Druhé prodloužení pro Třinec, Piráti před svými fanoušky třetí výhru v sérii nepřidali
Hokej 20.3.2017

Skóre otevřel třinecký Kanea. Jenže vedení nevydrželo ani pět minut a Chomutov předvedl v rozmezí padesáti sekund nevídaný obrat. Třinci se nakonec podařilo vydřít prodloužení zásluhou Rotha. V nastaveném čase pak výhru zařídil Cory Kane. Třinec tak snížil stav série na 2:1.

O výhře Žižkova nad Varnsdorfem rozhodl jediný gól
Fotbal 19.3.2017

Viktoria se dočkala své první jarní výhry. Duel proti Varnsdorfu rozhodl jediný gól, který už v páté minutě vstřelil Jan Jelínek. Pro něj to tak byla premiérová trefa v dresu Viktorky.

Teplice hladce porazily Příbram

Třetí třetinu nejvyšší fotbalové soutěže otevřely Teplice výhrou nad Příbramí, které před svými fanoušky daly tři branky. Směr duelu určila už první polovina, ve které se trefili Nivaldo a Hora, po obrátce přidal třetí gól Červenka.

Hradec podruhé dobyl Litvínov a vede v sérii 3:1
Hokej 19.3.2017

Východočeši mají pomyslný mečbol. Hradec dokázal na soupeřově ledě vyhrát v obou duelech, v tom druhém k tomu vedla poctivá obrana a potrestání chyb soupeře.

Hradec otáčí sérii, na ledě Litvínova zvítězil
Hokej 18.3.2017

Rozhodujícím prvkem utkání byla hlavně hra Mountfieldu při nestandardním počtu hráčů na ledě. Dvě branky vstřelili Východočeši v přesilových hrách, jednu do prázdné brány a jednu dokonce v oslabení.

Chomutov proti Třinci rozhodl v prodloužení a má druhý bod
Hokej 17.3.2017

Oceláři chtěli ve druhém čtvrtfinálovém zápase odčinit úvodní nezdar a srovnat v sérii krok. Slezané v polovině zápasu vedli o dvě branky, hosté ale srovnali a v prodloužení rozhodli o své druhé výhře.

Chomutov zvládl první duel a ujímá se vedení v sérii s Třincem
Hokej 16.3.2017

Třinci sice herně vyšel vstup do zápasu, ale převahu nepřetavil v branku. Hosté se naopak dostali do vedení kuriózní šťastnou brankou Vondrky a další vývoj utkání si již pohlídali. Druhou branku přidal Poletín.

Hradec doma na úvod série podlehl Litvínovu
Fotbal 14.3.2017

Zápas se lámal až ve třetí třetině, v níž sice byli lepší Lvi, ale Severočeši zvládli zvýšit svůj náskok po chybě gólmana Rybára a brance Rostislava Martynka.

Prostějov si z Varnsdorfu odvezl 7 branek
Fotbal 13.3.2017

Varnsdorf zažil první domácí výhru v jarních bojích. Utkání se mu tentokrát povedlo na výbornou, Prostějov si odváží 7 branek.

Slavia zdolala Teplice

Teplice hrály se Slavií vyrovnanou partii a až do 87. minuty držely nerozhodný výsledek 1:1. Zápas rozhodl závěrečný tlak sešívaných a vlastní gól Davida Vaněčka, který padl tři minuty před koncem.

Chomutov rozdrtil Mladou Boleslav a postoupil do čtvrtfinále
Hokej 13.3.2017

Pátý a také rozhodující duel předkola play-off s Chomutovem pro Bruslaře skončil neslavně. Hráči Mladé Boleslavi ztratili původně slibně rozjetou sérii a stávají se prvním týmem, kterému letos skončila sezona.

Chomutov odvrátil i druhý mečbol, rozhodne páté utkání
Hokej 11.3.2017

Bruslaři prohospodařili druhou šanci ukončit chomutovským Pirátům sezónu. V utkání sice vedli po pěkné brance Orsavy, obrat ale zařídili Valach a především ve vlastním oslabení skórující Michal Vondrka.

Ústí doma na Opavu nestačilo
Fotbal 11.3.2017

V 18. kole Fotbalové národní ligy přijela do Ústí nad Labem favorizovaná Opava, která zvítězila nejtěsnějším rozdílem 1:0. Rozhodující branku vstřelil exústecký Tomáš Smola.