SPORT

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo  bod
Hokej 19.9.2017

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo bod

V předehrávce čtvrtého kola nestačili hráči Slovanu na celek Energie, kterému podlehli 3:2 po prodloužení. Nutno poznamenat, že od konce první třetiny hráli domácí na pět obránců.

Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem hlásí rekordy, na severu Čech se běželo pod hodinu
Běh 18.9.2017

Ústí nad Labem – město rekordů. Takovým přívlastkem se může od nynějška chlubit Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem. Doposud se ještě nikdy při závodě RunCzech běžecké ligy nestalo, aby padly všechny čtyři nejlepší časy.

Na Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem se bude útočit na hodinovou hranici a český rekord
Běh 15.9.2017

Ambiciózní plány mají elitní atleti na sedmém ročníku Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem. Nejrychlejší běžci včetně loňského vítěze Barseliuse Kipyega budou znovu atakovat hodinovou hranici.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Odehráno patnácté kolo Mostecké ligy malé kopané
Fotbal 11.9.2017

Druhá zářijová neděle bylo hřiště 11. ZŠ Most kulisou zápasů patnáctého kola Mostecké ligy malé kopané.

ZŠ Masarykova má nové hřiště. Díky spolupráci a entuziasmu
Sport 4.9.2017

Perfektní příklad spolupráce a zápalu pro věc dala základní škola Masarykova. Díky své iniciativě má nové hřiště na plážový volejbal. Vzniklo spoluprací rodičů a přátel školy, školy samotné a města Litoměřice.

Divoká přestřelka Baníku s Teplicemi
Fotbal 20.8.2017

Baník po heroickém výkonu ve druhé půli obrátil během 22 minut stav z 0:2 na 3:2, ale v 90. minutě ho o vítězství připravil po rohovém kopu Martin Fillo.

Pardubice doma porazily Ústí

Čtyři branky ve druhém poločasu okořenili sobotní utkání Pardubic proti Ústí nad Labem. A protože tři z nich padly do sítě Severočechů, odcházeli diváci ze stadionu Pod Vinicí spokojení.

V Ostravě se diváci gólu nedočkali
Fotbal 29.7.2017

Fotbalisté Vítkovic remizovali v úvodním druholigovém utkání s Ústím nad Labem 0:0. V zápase jim byl upřen pokutový kop a na začátku druhého poločasu promarnili velkou příležitost.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

Festival Save-Skate III  pomůže zachránit sportoviště
Sport 8.7.2017

Festival Save-Skate III pomůže zachránit sportoviště

Třetí ročník festivalu Save-Skate si klade za cíl propagovat význam litoměřického skateparku a podpořit jeho regeneraci. Pro letošek organizátoři opět připravili nabitý hudební i sportovní program.

Světový hokejbal míří do Lovosic a Litoměřic
Sport 15.6.2017

Přípravy na mistrovství světa World ball hockey federation (WBHF) mužů, žen a veteránů pomalu vrcholí a jak zimní stadion v Lovosicích, tak venkovní hřiště Killers aréna v Litoměřicích, jsou v rámci možností připraveny přijmout špičkové hokejbalisty a hokejbalistky z Evropy i ze zámoří.

FIA zóna Evropy míří o víkendu do Mostu
Motorsport 13.6.2017

Od pátku se bude v Mostě opět závodit v zóně střední Evropy v závodech automobilů na okruzích a pohárový Eset V4 Cup. Sjedou se sem závodníci ze Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska i Slovenska.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Teplice doma těsně porazily Bohemians
Fotbal 15.5.2017

Bojovný výkon v utkání s pražskými Bohemians přinesl Teplicím tři body. Proti soupeři, který usiluje ze všech sil o záchranu nejvyšší soutěže, Skláři neměli lehkou úlohu, díky brance Jeřábka z 41. minuty se ale mohli zaslouženě radovat z vítězství.

RunTour v Ústí ovládli Saji Abdelkabír a Tereza Čapková
Běh 14.5.2017

Maročan Saji Abdelkabír žijící dlouhodobě v České republice obhájil vítězství z loňské RunTour v Ústí nad Labem a zatím na severu Čech nenašel přemožitele. Mezi ženami se radovala Tereza Čapková.