SPORT

Ústí dokázalo obrátit utkání s Frýdkem-Místkem
Hokej 10.12.2018

Severočeši prohrávali sice již o dvě branky, ale díky dvěma brankám Jana Havla a premiérové trefě Jakuba Mušky v dresu Slovanu si připisuje Slovan dva body za výhru v prodloužení.

Kadaň i přes vypjatý závěr zdolala Benátky

Benátky jako první otevřely stav utkání, ale po zbytek večera bylina koni Kadaňští. Ti si připsali tři body do tabulky a nahradili právě Benátky nad Jizerou na třinácté příčce.

Třebíčští přehráíli Litoměřice, využili přesilovky a byli produktivnější

Třebíčští hokejisté potřebovali v utkání s Litoměřicemi nutně bodovat, aby udrželi kontakt s elitní osmičkou Chance ligy, do které se chtějí probojovat.

Chomutov ukončil sérii čtyř nezdarů, Olomouc přetlačil v nájezdech

Domácí v utkání dvakrát vedli a jednou dokonce o dvě branky. Hanáci se ovšem do duelu pokaždé vrátili a musely rozhodnout až nájezdy, kde byl jediným úspěšným střelce nájezdový specialista Vladimír Růžička.

Sparta doma s Teplicemi bez bodu
Fotbal 10.12.2018

Sparta neprotrhla výsledkové i výkonnostní trápení posledních dní a doma prohrála v rámci 18. kola s Teplicemi po brance Moulise 0:1.

Vítkovice doma proti Litvínovu ani neskórovaly

Vítkovice se ani v domácím duelu s Litvínovem nedokázaly dostat z útlumu a série nezdarů tak pokračuje. Nic na tom nezměnil ani návrat kapitána Rostislava Olesze, ani výraznější střelecká aktivita.

Havířov se vrací z Ústí s třemi body
Hokej 29.11.2018

Ústí nevstoupilo do utkání vůbec dobře, jelikož hned první střídání obdrželo branku. V prostřední periodě Slovan dokázal srovnat, ale tým ze Slezska se nezalekl, dokázal vstřelit do konce utkání další tři branky a zaslouženě si tak odváží plný počet bodů.

Litoměřický Korkiakoski sestřelil Kadaň hattrickem

Parádní trefy, ostrá bitka a slastný pocit domácích z vítězství. Kališníci ve středečním duelu zúčtovali s Kadaní a oplatili soupeři předchozí porážku. O triumfu rozhodl hattrickem Markus Korkiakoski.

Ústí si poradilo s Kadaní a opouští poslední místo tabulky
Hokej 25.11.2018

V první třetině musel dohánět jednobrankovou ztrátu, ale obdržené branky se nezalekl a dokázal vývoj otočit ještě v první periodě. Ústečtí celé utkání tahali za delší konec, i když v závěrečné třetině přišlo několik faulů, které dávaly hostujícímu celku naději, ale žlutomodrý celek výsledek nepustil a zaslouženě vítězí.

Z Litoměřic veze Motor výhru za dva body

Utkání dospělo po brankách domácího Kadlece a hostujícího Doležala až do prodloužení, ve kterém dokázal rozhodnout Kanaďan Fillman. České Budějovice tak dokázaly oplatit porážku Litoměřicím z prvního vzájemného měření sil a v Kalich aréně vybojovaly dva body.

Dukla doma porazila Teplice a již není poslední
Fotbal 24.11.2018

Favorizované Teplice dokázala Dukla v prvním poločase zaskočit svou aktivního hrou a 3 body zůstaly na Julisce, když Teplice utkání dohrávaly pouze v devíti.

Ústí nad Labem na závěr roku porazilo Chrudim

Nováček z Chrudimi se s podzimní částí druhé ligy rozloučil porážkou. Na hřišti v Ústí nad Labem nepodchytil úvod duelu a po třech rychlých brankách přišel o šanci na body.

Tři góly ve třetí třetině zajistily Hradci proti Litvínovu tři body
Hokej 24.11.2018

Litvínov pod Bílou věží vedl a sahal po bodech. Ty však odvály tři trefy Mountfieldu ve třetí třetině. Hosté rychle korigovali, ovšem i přes vypjatý závěr zůstávají všechny body v Hradci.

Chomutov deklasoval Pardubice, úřadovala první lajna

Na výhře Chomutova 6:1 se podílela hlavně první lajna. Gólově se prosadili Sklenář, Růžička i Svoboda. Tomáš Svoboda dal dvě branky a zapsal tři body, centr Vladimír Růžička zaznamenal dokonce čtyři body. Trefili se i Ronald Knot či Pavel Klhůfek.

Nůžky Jirky Mikera z devadesáté minuty rozhodly zápas Hradce proti Ústí
Fotbal 2.11.2018

Po celý průběh byli Votroci lepším týmem. Drželi míč častěji na svých kopačkách a vytvářeli si i slibné příležitosti. V brance ústecké Army však čaroval bývalý gólman Hradce Králové Jiří Lindr. Recept na něj našel až střídající mladík Jirka Miker, který se nádherně trefil v samotném závěru.

Litvínov vyšel doma proti Boleslavi bodově i střelecky naprázdno
Hokej 29.10.2018

Litvínov nestačil doma na Mladou Boleslav, které podlehl 0:3. Vyrovnané utkání rozhodly neproměněné šance domácích a využité přesilovky hostí z Boleslavi, ti nakonec vítězství potvrdili gólem do prázdné branky.