SPORT

Pardubice prohrály s Litvínovem
Hokej 22.9.2018

Litvínov zůstává i po 3. kole neporažen. O své výhře rozhodl v první a následně i druhé třetině, nezastavil ho ani pozdní příjezd na stadion. Dvěma góly se blýskl expardubický obránce Jan Ščotka, první gól v extralize vstřelil šestnáctiletý Jan Myšák.

Piráti neuspěli ani ve třetím zápase, Liberec si odváží všechny tři body

Ve třetím kole Tipsport extraligy se v chomutovské ROCKNET ARÉNĚ představili Bílý Tygři z Liberce. Ti se brzy dostali do vedení, které si po celý zápas hlídali a nakonec Chomutov porazili 3:1, když všechny góly vstřelili v početních výhodách.

Znojmo doma rozstřílelo Ústí
Fotbal 22.9.2018

Znojmo ve druhé půli devět minut před koncem odskočilo soupeři na rozdíl tří branek a výhru si už vzít nenechalo. Hosté sice byli aktivní, snažili se vstřelit kontaktní branku, avšak to pro ně byl duel, kdy nedáte gól do prázdné brány z jednoho metru.

RunCzech si připsal další půlmaraton pod magickou hranici jedné hodiny
Běh 16.9.2018

Ústí nad Labem, město, kde každým rokem zanechává větší a větší stopu špičkový běžecký závod organizovaný pod hlavičkou RunCzech, nezklamalo ani letos. Na padesát elitních atletů ze všech koutů světa si přijelo právě sem vylepšit svá osobní maxima. A povedlo se.

Zbrojovka neudržela dvougólové vedení a veze z Ústí bod
Fotbal 31.8.2018

Když po brankách Růska a Krejčího vedlo Brno na hřišti Ústí ve 26. minutě o dvě branky, vypadalo to pro hosty dobře. Podobně jako v utkáních s Žižkovem a Prostějovem se ale opět ukázala letošní největší slabina mužstva, tedy schopnost dotáhnout dobře rozehraný zápas do zdárného konce.

Jakubov vystřelil Zlínu proti Teplicím tři body v nastaveném čase
Fotbal 19.8.2018

Téměř po celé utkání byli ševci lepším týmem, ale ve finální fázi se jim nedařilo. V samém závěru však přišel dlouhý centr do vápna, do zakončení se protlačil střídající Alexander Jakubov a ten svoji první ligovou brankou rozhodl o výhře Zlína 1:0.

Vítkovic zatím drží domácí neporazitelnost, s prázdnou odjel i Varnsdorf

Druhý zápas na vlastním trávníku, druhá výhra. Fotbalistům Vítkovic se daří držet domácí stoprocentní bilanci. Po Sokolovu neuspěli v Ostravě ani hráči Varnsdorfu, tým trenéra Balcárka vyhrál po gólech Davida Paška a Martina Maceje 2:0.

Ústí porazilo Žižkov a vyhrálo tak i pátý zápas
Fotbal 18.8.2018

Ústí nad Labem dál vítězí. V 5. kole FNL porazilo Žižkov 4:1 a vyhrálo tak i pátý ligový zápas. V součtu s minulou sezónou se počet výher v řadě posunul na číslo 10. Arma je také 1. místě tabulky.

Sparta si v Teplicích zastřílela
Fotbal 13.8.2018

I po čtyřech ligových zápasech je Sparta v lize stoprocentní. V Teplicích zvítězila 4:0, když všechny góly vstřelila v neskutečně povedeném prvním poločase.

Ústí loupilo i ve Vlašimi

Vlašim jen mohla litovat po závěrečném hvizdu svých neproměněných šancí z počátku utkání. Česem jen sledovala produktivitu soupeře, který nakonec dokázal zvítězit ve Vlašimi 2:1.

V utkání Varnsdorfu se Sokolovem branka nepadla

Na severu Čech se z počátku hrálo utkání, které spíše kontrolovali domácí hráči. Ani jeden z týmů však nedokázal překonat obranu soupeře. Až v závěrečných minutách baníkovci přitlačili na pilu a vytvářeli si brankové příležitosti. Ani ty se však neujaly a utkání skončilo 0:0.

Válečníci začali přípravu
Basketbal 7.8.2018

V pondělí se v ARMEX Sportcentru poprvé od konce června sešli děčínští Válečníci, aby zahájili společnou přípravu na blížící se ročník 2018/19.

Příbram po návratu do nejvyšší soutěže remizovala s Teplicemi
Fotbal 22.7.2018

Nová sezona FORTUNA:LIGY začala pro hráče Teplic a Příbrami remízou. Dělba bodů je spravedlivá, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté.

Znojmo doma po velkém tlaku jen remizovalo s Varnsdorfem
Fotbal 21.7.2018

Loni Znojmo oba zápasy s Varnsdorfem prohrálo. Tentokrát bylo lepším celkem a celý zápas si vytvářelo velký tlak a výsledná remíza je tak pro domácí velkou ztrátou, pro hosty je bod navýsost cenný.

Ústí na úvod sezóny slaví výhru nad Sokolovem

V úvodním kole FNL fotbalisté Ústí nad Labem slaví tříbodový zisk. Po výhře 2:1 nad Sokolovem tak v útrobách Městského stadionu panovala výborná atmosféra.

Prohra s Ústím odsoudila Frýdek-Místek k sestupu
Fotbal 21.5.2018

Frýdek-Místek vstoupil do utkání dobře, nedokázal však využít žádnou z několika šancí. Naopak, soupeř se dostal v úvodu druhého dějství do vedení. Poté sice reagoval srovnáním Tandir, v 90. minutě ale přiřkl výhru hostům Novotný.