SPORT

Atlético Most je letošním mistrem mosteckého malého fotba
Fotbal 20.11.2017

Tuto neděli vyvrcholila finálovým utkáním letošní sezóna Mostecké ligy malé kopané. K finále nastoupila letošní dvě nejlepší družstva, tedy Atlético Most a Inseminátors FC.

Plzeň zdolala Chomutov díky šťastné trefě 11 sekund před koncem
Hokej 16.11.2017

Po reprezentační pauze indiáni přivítali na domácím ledě tým Piráti Chomutov. Duel to byl nesmírně vyrovnaný, hosté dvakrát vedli, Západočeši dokázali pokaždé srovnat, ale 11 sekund před koncem si obrana Pirátů srazila kotouč po dobrém nahození Plzně do vlastní sítě.

V prvních semifinále slavili výhry hráči Gamblers Most a Inseminátors FC
Fotbal 6.11.2017

Pošmourné počasí první listopadové neděle bylo kulisou pro úvodní semifinálová utkání letošního ročníku Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe narazily skutečné těžké váhy mosteckého malého fotbalu.

Hradec postupuje přes Teplice do jarních bojů v domácím poháru
Fotbal 25.10.2017

Teplice překvapivě padly doma s Hradcem Králové 2:3 a v MOL Cupu pro letošek končí. Domácí měli hodně vlažný začátek a Hradec se postupem času rozehrál k velmi dobrému výkonu.

Litoměřice doma těsně podlehly Budějovicím
Hokej 17.10.2017

Po dlouhou dobu vyrovnaný zápas přinesl velké množství střel na obou stranách, což přineslo spoustu práce jak pro Tomáše Krále, tak pro Petra Kváču. Přesto oba gólmani své celky drželi a chytili velké množství střel. Stadion se dlouho snažil, v závěru se však povedlo Vlastimilu Dostálkovi otočit definitivně zápas ve prospěch Motoru.

Dobrý výkon Kadaně nestačil, Kladno znovu vyhrálo

Trhači byli v první třetině s Kladnem aktivní a ve 12. minutě udeřil ve vlastním oslabení Hlava. V dobrém výkonu pokračovali Kadaňští i ve druhé části, kdy je však hosté zpražili dvěma slepenými góly. I na tento úder našli domácí odpověď. Ve 42. minutě však překonal výborně chytajícího Dvořáka svým druhým zásahem Kloz.

Sparťané proti Chomutovu urvali třetí výhru v řadě
Hokej 16.10.2017

Sparťané zakončili sérii tří domácích zápasů během jediného týdne bez ztráty bodu. Po výhrách nad Litvínovem a Mladou Boleslaví porazili před vlastními fanoušky i Piráty z Chomutova.

Padly první góly letošního čtvrtfinále MLMK
Fotbal 15.10.2017

Dokonalé babí léto bylo kulisou pro čtyři úvodní zápasy letošního čtvrtfinále Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe postupně narazilo osm nejlepších týmů po letošní základní části.

Litoměřice v prodloužení porazily Slavii
Hokej 12.10.2017

Vyhrocený zápas přinesl od samého začátku těžkou přestřelku. Utkání nakonec dokázali ovládnout brankou Denise Kusého Litoměřice.

Ústí rozstřílelo poslední Kadaň

To že padne hodně gólů prozradila už první třetina, kde nasázel Slovan pět gólů. V následujících dvou třetinách přidal ještě 4 góly a tak v duelu proti Trhačům nouze o branky nebyla.

Sparta doma porazila poslední Litvínov
Hokej 11.10.2017

Sparta dokázala v dohrávce 4. kola hokejové Tipsport extraligy ukončit negativní sérii, když doma zdolala Litvínov 3:1. Jubilejní 300. utkání odehrál v dresu Sparty útočník Miroslav Forman.

Kadaň doma poprvé zabodovala proti Třebíči
Hokej 10.10.2017

Trhači hlásí druhou výhru, a to proti SK Horácká Slavia Třebíč. Zároveň se jedná o vůbec první úspěch před domácím publikem.

Prostějov porazil Ústí na Labem v prodloužení

Vyrovnaný zápas mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC Slovan Ústí nad Labem vyústil v prodloužení, které minutu před koncem rozhodl Marek Drtina ve prospěch Jestřábů a Prostějov tak bere výhru potřetí v řadě.

Benátky byly nad síly Litoměřic

Přestože domácí hokejisté vstoupili do utkání velice dobře a po první třetině se ujali vedení, se hosté nevzdali a zápas rozhodli ve svůj prospěch. Benátky si tedy, i přes několik desetiminutových trestů, odvezli tři body a dotahují ztrátu na svého dnešního soupeře.

Ústí nad Labem končí v poháru  po porážce se Slováckem
Fotbal 5.10.2017

Ústí nad Labem končí v poháru po porážce se Slováckem

Fotbalisté ústecké Army v 3. kole MOL Cupu prohráli na domácím hřišti se Slováckem 0:2 a v pohárové soutěži končí.

Drama v Litoměřicích nakonec zvládlo lépe Kladno
Hokej 5.10.2017

O vítězi zápasu rozhodly až samostatné nájezdy . V nich měli větší štěstí kladenští Rytíři. Kališníci tak z tohohle zápasu berou jen bod. Velkou míru na výsledku má gólman Tomáš Král, který vychytal velké množství pokusů kladenských hráčů.