SPORT

Ševci souboj o páté místo nezvládli, doma podlehli Teplicím
Fotbal 16.4.2017

Zlín proti Teplicím nevstřelili ani gól a prohrál 0:2. Hosté o své výhře rozhodli ve druhém poločase. Nejprve se v 51. minutě trefil Fillo a druhou trefu přidal v 74. minutě Jakub Jeřábek.

Třinec veze z Ústí bod
Fotbal 15.4.2017

Třinečtí měli dobře rozehraný duel v Ústí nad Labem, jejich dlouhá série bez vítězství na hřišti soupeře trvá, neboť ve druhé půli Severočeši srovnali gólem Jindráčka.

Olomouc opět za tři body, proti Varnsdorfu rozhodl Chorý

Sigma Olomouc získala další tři body. Hanáci si doma poradili s Varnsdofem, vyhráli tři dva. Mužem zápas byl dvougólový střelec Tomáš Chorý.

Piráti bojovali, ale semifinálovou sérii nesrovnali. O titul si zahraje Liberec
Hokej 9.4.2017

Piráti brzy inkasovali, což ovlivnilo průběh utkání. Chomutovští se sice rvali jako lvi, jenže kýžený gól nepřicházel. Ve třetím dějství si Bílí Tygři pojistili vedení a znovu po roce si zahrají o český titul.

Teplice doma zdolaly Liberec
Fotbal 9.4.2017

Druhý poločas byl pořádně divoký. Teplice vedly už o dva góly, když snížil liberecký Mikula. Vypadalo to, že hosté vyrovnají, ale jejich tlak zastavil Roman Potočný, který se nechal po několika minutách na hřišti nesmyslně vyloučit.

Piráti ve vyrovnané bitvě s Libercem prohráli a na vlastním ledě budou odvracet mečbol
Hokej 8.4.2017

Piráti v pátém semifinále Generali play-off Tipsport extraligy vyzvali Liberec na souboj o první mečbol, který získali Bílí Tygři. Vedení Chomutovským zajistil Vladimír Růžička, na něhož ale domácí odpověděli a otočili vývoj utkání.

Piráti otočili čtvrté semifinále a vyrovnali stav série
Hokej 6.4.2017

Ve čtvrtém semifinálovém utkání Generali play-off zvítězili Piráti nad Libercem 5:3. Do vedení se dostali Tygři, ale chomutovští bojovníci stav zápasu zvrátili na svou stranu, čímž vyrovnali sérii. Hattrickem se blýskl kapitán Michal Vondrka.

Piráti v prvním domácím semifinále neinkasovali a snížili stav série
Hokej 4.4.2017

Ve třetí bitvě Chomutova s obhájci titulu z Liberce se na gól čekalo více než dvě třetiny, než kapitán Vondrka proměnil ve 49. minutě samostatný únik. Za dalších 96 vteřin přidal druhý chomutovský gól ve vlastním oslabení Ivan Huml.

Vítkovice odvezly z Varnsdorfu tři body
Fotbal 3.4.2017

Fotbalisté Vítkovic dokázali přerušit sérii venkovních nezdarů. I díky brankám Jiřího Texla a Matěje Fialy porazili Varnsdorf 2:1 a o další bod snížili ztrátu na čtrnácté místo.

Piráti smazali třígólové manko, nakonec Liberci podlehli v prodloužení
Hokej 1.4.2017

Ve druhém utkání Chomutovští prohrávali 0:3, když snížil kapitán Michal Vondrka a započal stíhací jízdu, jelikož na něj navázali v posledním dějství Juraj Valach a David Kämpf. Rozhodující trefu si v prodloužení připsal Dominik Lakatoš.

Arma remízovala s Českými Budějovicemi
Fotbal 31.3.2017

Bezbrankovou remízou zakončili fotbalisté českobudějovického Dynama druhou třetinu sezony. Po výsledku 0:0 v Ústí nad Labem tak pokračuje čekání Jihočechů na první jarní výhru.

Liberec se v sérii proti Chomutovu ujal vedení
Hokej 31.3.2017

Chomutov šel do druhé třetiny s jednobrankovou ztrátou, která se ve druhé dvacetiminutovce zdvojnásobila. V posledním dějství snížil Petr Koblasa, ale domácí si první výhru pojistili ještě dvěma přesnými zásahy.

Piráti jsou v semifinále, po obratu porazili Oceláře o dvě branky
Hokej 25.3.2017

Piráti v šestém zápase čtvrtfinálové série s Třincem předvedli skvělý obrat z 1:3 na 5:3 a díky tomu postupují do semifinále. Piráti postupují do semifinále poprvé v historii a po 59 letech jsou v elitní čtyřce nejvyšší soutěže.

První mečbol Třinec odvrátil, ve druhém prodloužení proti Chomutovu rozhodl Cienciala
Hokej 23.3.2017

Oceláři sehráli s Chomutovem další nervy drásající bitvu, kterou tentokráte nerozhodlo ani první prodloužení. Vítěznou branku nakonec v osmdesáté deváté minutě vsítil David Cienciala a vrátil sérii zpět do Chomutova.

Mountfield se prostřílel přes Vervu do prvního semifinále
Hokej 22.3.2017

Do čtveřice všeho dobrého, můžou si říkat hráči i fanoušci Mountfieldu HK. Hradec si totiž na čtvrtý pokus proklestil cestu do semifinále, a stalo se tak po čtvrtém vítězství v řadě nad Vervou Litvínov.

Oceláři potřetí na kolenou, mečbol vystřelil pro Chomutov Valach
Hokej 21.3.2017

Čtvrté čtvrtfinále přineslo velmi bojovný výkon od obou týmů. Po třech třetinách svítilo na kostce v SD ARÉNĚ skóre 1:1. V prodloužení se dlouho hrál vyrovnaný hokej. Sedmačtyřicet vteřin před koncem ale Valach dostal nabito na modrou, odkud prostřelit vše, co mu stálo v cestě.