SPORT

Festival Save-Skate III  pomůže zachránit sportoviště
Sport 8.7.2017

Festival Save-Skate III pomůže zachránit sportoviště

Třetí ročník festivalu Save-Skate si klade za cíl propagovat význam litoměřického skateparku a podpořit jeho regeneraci. Pro letošek organizátoři opět připravili nabitý hudební i sportovní program.

Světový hokejbal míří do Lovosic a Litoměřic
Sport 15.6.2017

Přípravy na mistrovství světa World ball hockey federation (WBHF) mužů, žen a veteránů pomalu vrcholí a jak zimní stadion v Lovosicích, tak venkovní hřiště Killers aréna v Litoměřicích, jsou v rámci možností připraveny přijmout špičkové hokejbalisty a hokejbalistky z Evropy i ze zámoří.

FIA zóna Evropy míří o víkendu do Mostu
Motorsport 13.6.2017

Od pátku se bude v Mostě opět závodit v zóně střední Evropy v závodech automobilů na okruzích a pohárový Eset V4 Cup. Sjedou se sem závodníci ze Slovenska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska i Slovenska.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Teplice doma těsně porazily Bohemians
Fotbal 15.5.2017

Bojovný výkon v utkání s pražskými Bohemians přinesl Teplicím tři body. Proti soupeři, který usiluje ze všech sil o záchranu nejvyšší soutěže, Skláři neměli lehkou úlohu, díky brance Jeřábka z 41. minuty se ale mohli zaslouženě radovat z vítězství.

RunTour v Ústí ovládli Saji Abdelkabír a Tereza Čapková
Běh 14.5.2017

Maročan Saji Abdelkabír žijící dlouhodobě v České republice obhájil vítězství z loňské RunTour v Ústí nad Labem a zatím na severu Čech nenašel přemožitele. Mezi ženami se radovala Tereza Čapková.

Ústí remizovalo s vedoucí Olomoucí
Fotbal 14.5.2017

28. kolo Fortuna národní ligy přivedlo do Ústí nad Labem lídra tabulky z Olomouce. Diváci byli svědky atraktivního utkání, které skončilo remízou 2:2.

Opava zdolala Varnsdorf

Opava zvítězila ve Fortuna národní lize pošesté v řadě, když přehrála Varnsdorf v poměru 4:2 a vítězně se naladila na středeční finále MOL Cupu se Zlínem.

Varnsdorf porazil rivala z Ústí
Fotbal 10.5.2017

V rámci 27. kola Fotbalové národní ligy došlo na severočeské derby, Ústí zamířilo do Varnsdorfu. Body si domů ovšem neodvezlo.

Severočeši byli nad síly Votroků
Fotbal 8.5.2017

Teplice zaslouženě vytěžily z utkání tři body, a to když dokázaly napravit svoje zaváhání z prvního poločasu, kde neproměnily několik tutovek, a ve druhém poločase daly dvě branky.

Ševci souboj o páté místo nezvládli, doma podlehli Teplicím
Fotbal 16.4.2017

Zlín proti Teplicím nevstřelili ani gól a prohrál 0:2. Hosté o své výhře rozhodli ve druhém poločase. Nejprve se v 51. minutě trefil Fillo a druhou trefu přidal v 74. minutě Jakub Jeřábek.

Třinec veze z Ústí bod
Fotbal 15.4.2017

Třinečtí měli dobře rozehraný duel v Ústí nad Labem, jejich dlouhá série bez vítězství na hřišti soupeře trvá, neboť ve druhé půli Severočeši srovnali gólem Jindráčka.

Olomouc opět za tři body, proti Varnsdorfu rozhodl Chorý

Sigma Olomouc získala další tři body. Hanáci si doma poradili s Varnsdofem, vyhráli tři dva. Mužem zápas byl dvougólový střelec Tomáš Chorý.

Piráti bojovali, ale semifinálovou sérii nesrovnali. O titul si zahraje Liberec
Hokej 9.4.2017

Piráti brzy inkasovali, což ovlivnilo průběh utkání. Chomutovští se sice rvali jako lvi, jenže kýžený gól nepřicházel. Ve třetím dějství si Bílí Tygři pojistili vedení a znovu po roce si zahrají o český titul.

Teplice doma zdolaly Liberec
Fotbal 9.4.2017

Druhý poločas byl pořádně divoký. Teplice vedly už o dva góly, když snížil liberecký Mikula. Vypadalo to, že hosté vyrovnají, ale jejich tlak zastavil Roman Potočný, který se nechal po několika minutách na hřišti nesmyslně vyloučit.

Piráti ve vyrovnané bitvě s Libercem prohráli a na vlastním ledě budou odvracet mečbol
Hokej 8.4.2017

Piráti v pátém semifinále Generali play-off Tipsport extraligy vyzvali Liberec na souboj o první mečbol, který získali Bílí Tygři. Vedení Chomutovským zajistil Vladimír Růžička, na něhož ale domácí odpověděli a otočili vývoj utkání.