Archiv článků - SPORT

Hokej 17.3.2017

Chomutov proti Třinci rozhodl v prodloužení a má druhý bod

Oceláři chtěli ve druhém čtvrtfinálovém zápase odčinit úvodní nezdar a srovnat v sérii krok. Slezané v polovině zápasu vedli o dvě branky, hosté ale srovnali a v prodloužení rozhodli o své druhé výhře.

Hokej 16.3.2017

Chomutov zvládl první duel a ujímá se vedení v sérii s Třincem

Třinci sice herně vyšel vstup do zápasu, ale převahu nepřetavil v branku. Hosté se naopak dostali do vedení kuriózní šťastnou brankou Vondrky a další vývoj utkání si již pohlídali. Druhou branku přidal Poletín.

Fotbal 14.3.2017

Hradec doma na úvod série podlehl Litvínovu

Zápas se lámal až ve třetí třetině, v níž sice byli lepší Lvi, ale Severočeši zvládli zvýšit svůj náskok po chybě gólmana Rybára a brance Rostislava Martynka.

Fotbal 13.3.2017

Prostějov si z Varnsdorfu odvezl 7 branek

Varnsdorf zažil první domácí výhru v jarních bojích. Utkání se mu tentokrát povedlo na výbornou, Prostějov si odváží 7 branek.

Slavia zdolala Teplice

Teplice hrály se Slavií vyrovnanou partii a až do 87. minuty držely nerozhodný výsledek 1:1. Zápas rozhodl závěrečný tlak sešívaných a vlastní gól Davida Vaněčka, který padl tři minuty před koncem.

Hokej 13.3.2017

Chomutov rozdrtil Mladou Boleslav a postoupil do čtvrtfinále

Pátý a také rozhodující duel předkola play-off s Chomutovem pro Bruslaře skončil neslavně. Hráči Mladé Boleslavi ztratili původně slibně rozjetou sérii a stávají se prvním týmem, kterému letos skončila sezona.

Hokej 11.3.2017

Chomutov odvrátil i druhý mečbol, rozhodne páté utkání

Bruslaři prohospodařili druhou šanci ukončit chomutovským Pirátům sezónu. V utkání sice vedli po pěkné brance Orsavy, obrat ale zařídili Valach a především ve vlastním oslabení skórující Michal Vondrka.

Fotbal 11.3.2017

Ústí doma na Opavu nestačilo

V 18. kole Fotbalové národní ligy přijela do Ústí nad Labem favorizovaná Opava, která zvítězila nejtěsnějším rozdílem 1:0. Rozhodující branku vstřelil exústecký Tomáš Smola.

Basketbal 10.3.2017

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Hokej 10.3.2017

Boleslav nevyužila první mečbol a Pirátům podlehla 1:5

Boleslav opět začala aktivní hrou, ale jako již tradičně se v sérii jako první radovali hosté. Chomutov nakonec stanovil konečný výsledek na 5:1 z pohledu hostí. Piráti tak odvrátili první mečbol domácího týmu.

Hokej 8.3.2017

Piráti prohráli s Mladou Boleslaví i podruhé, opět vysokým rozdílem

Piráti v rámci předkola extraligy nestačili na Mladou Boleslav ani podruhé a prohráli opět vysokým rozdílem, tentokrát 1:6. Chomutov tak bude muset ve čtvrtek zvítězit, aby ještě měl nějakou šanci na postup.

Hokej 7.3.2017

Pirátům úvod předkola nevyšel, od Mladé Boleslavi schytali sedmigólový příděl

Piráti ovšem nebudou na první duel s Mladou Boleslaví vzpomínat v dobrém. Bruslaři těžili z fatálních zaváhání svého oponenta, která bez milosti trestali, a vyhráli vysoko 7:1.

Hokej 5.3.2017

Havířov v posledním zápase sezóny podlehl Litoměřicím

V první třetině se ani jeden tým nedokázal gólově prosadit. Druhá třetina byla opět vyrovnaná, ale nadvakrát se dokázali prosadit hosté. Ve třetí třetině byli aktivnějším týmem domácí, ale opět dvakrát udeřily Litoměřice.

Fotbal 5.3.2017

Teplice proti Jihlavě stačila jedna branka

Utkání rozhodl teplický Martin Fillo z penalty, kterou proměnil v 53. minutě. Jihlava mohla klidně vyrovnat, ale kvalitu potvrdil také brankář domácích Chudý.

Hokej 26.2.2017

Kadaň získala proti Litoměřicím potřebný bod a zůstává ve WSM lize

Oba týmy bojovali až do posledního dechu, v závěru se štěstí přiklonilo na stranu kališníků. Trhači si však zajistili potřebný bod k záchraně, čímž bylo definitivně rozhodnuto o sestupu Mostu.

Havířov nasázel Mostu sedm gólů

Havířovští hokejisté svého soupeře rozdrtili, i když od poloviny utkání nasadili do hry hráče v dorosteneckém věku. AZ byl lepší po většinu dnešního útočně laděného utkání a zaslouženě vyhrál. Hra se musela fanouškům líbit.

Hokej 12.2.2017

Kadaňští jasně přehráli Most

Úvodní třetina patřila jasně Trhačům, kteří šli do tříbrankového vedení, postupně se prosadili Jaroslav Kůs, Roman Chlouba a Martin Kohout. Snižující gól v prostřední třetině vstřelil Jan Dufek. Poslední dějství vyhráli domácí, a tak berou tři důležité body.

Benátky slaví vítězství nad Litoměřicemi a zároveň postup do předkola play off

Do vedení poslal litoměřický celek ve 23. minutě Marek Loskot, jenže domácí rychle odpověděli a ve druhém dějství dali ještě další dva góly. Ve třetí třetině se podařilo na 2:3 snížit Marku Loskotovi, nicméně při hře bez brankáře v 60. minutě Benátečtí zpečetili své konečné vítězství 4:2.

Jihlava dokázala smazat třígólový náskok Ústí

Severočeši se proti Jihlavě ujali tříbrankového náskoku, který ale nedokázali do konce řádné hrací doby udržet. Dukla si při hře bez brankáře vynutila prodloužení, v nastaveném čase vystřelil druhý prémiový bod pro klub z Vysočiny Jiří Říha.

Basketbal 8.2.2017

Češky znají časy zápasů na domácím ME

Už za 130 dní budou probíhat jedny z prvních bojů na FIBA Mistrovství Evropy v basketbalu žen, které přivítá od 16. do 25. června Česká republika.