Archiv článků - SPORT

Hokej 17.10.2017

Litoměřice doma těsně podlehly Budějovicím

Po dlouhou dobu vyrovnaný zápas přinesl velké množství střel na obou stranách, což přineslo spoustu práce jak pro Tomáše Krále, tak pro Petra Kváču. Přesto oba gólmani své celky drželi a chytili velké množství střel. Stadion se dlouho snažil, v závěru se však povedlo Vlastimilu Dostálkovi otočit definitivně zápas ve prospěch Motoru.

Dobrý výkon Kadaně nestačil, Kladno znovu vyhrálo

Trhači byli v první třetině s Kladnem aktivní a ve 12. minutě udeřil ve vlastním oslabení Hlava. V dobrém výkonu pokračovali Kadaňští i ve druhé části, kdy je však hosté zpražili dvěma slepenými góly. I na tento úder našli domácí odpověď. Ve 42. minutě však překonal výborně chytajícího Dvořáka svým druhým zásahem Kloz.

Hokej 16.10.2017

Sparťané proti Chomutovu urvali třetí výhru v řadě

Sparťané zakončili sérii tří domácích zápasů během jediného týdne bez ztráty bodu. Po výhrách nad Litvínovem a Mladou Boleslaví porazili před vlastními fanoušky i Piráty z Chomutova.

Fotbal 15.10.2017

Padly první góly letošního čtvrtfinále MLMK

Dokonalé babí léto bylo kulisou pro čtyři úvodní zápasy letošního čtvrtfinále Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe postupně narazilo osm nejlepších týmů po letošní základní části.

Hokej 12.10.2017

Litoměřice v prodloužení porazily Slavii

Vyhrocený zápas přinesl od samého začátku těžkou přestřelku. Utkání nakonec dokázali ovládnout brankou Denise Kusého Litoměřice.

Ústí rozstřílelo poslední Kadaň

To že padne hodně gólů prozradila už první třetina, kde nasázel Slovan pět gólů. V následujících dvou třetinách přidal ještě 4 góly a tak v duelu proti Trhačům nouze o branky nebyla.

Hokej 11.10.2017

Sparta doma porazila poslední Litvínov

Sparta dokázala v dohrávce 4. kola hokejové Tipsport extraligy ukončit negativní sérii, když doma zdolala Litvínov 3:1. Jubilejní 300. utkání odehrál v dresu Sparty útočník Miroslav Forman.

Hokej 10.10.2017

Kadaň doma poprvé zabodovala proti Třebíči

Trhači hlásí druhou výhru, a to proti SK Horácká Slavia Třebíč. Zároveň se jedná o vůbec první úspěch před domácím publikem.

Prostějov porazil Ústí na Labem v prodloužení

Vyrovnaný zápas mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC Slovan Ústí nad Labem vyústil v prodloužení, které minutu před koncem rozhodl Marek Drtina ve prospěch Jestřábů a Prostějov tak bere výhru potřetí v řadě.

Benátky byly nad síly Litoměřic

Přestože domácí hokejisté vstoupili do utkání velice dobře a po první třetině se ujali vedení, se hosté nevzdali a zápas rozhodli ve svůj prospěch. Benátky si tedy, i přes několik desetiminutových trestů, odvezli tři body a dotahují ztrátu na svého dnešního soupeře.

Fotbal 5.10.2017

Ústí nad Labem končí v poháru po porážce se Slováckem

Fotbalisté ústecké Army v 3. kole MOL Cupu prohráli na domácím hřišti se Slováckem 0:2 a v pohárové soutěži končí.

Hokej 5.10.2017

Drama v Litoměřicích nakonec zvládlo lépe Kladno

O vítězi zápasu rozhodly až samostatné nájezdy . V nich měli větší štěstí kladenští Rytíři. Kališníci tak z tohohle zápasu berou jen bod. Velkou míru na výsledku má gólman Tomáš Král, který vychytal velké množství pokusů kladenských hráčů.

Ústí předvedlo velký obrat a odvezlo si z Havířova tři body

Hokejisté Havířova měli perfektní vstup do zápasu a dostali se do vedení 2:0, ve druhé třetině navíc navýšili skóre už na 4:1 a tak to vypadalo, že body zůstanou doma. Hokejisté Ústí se však nevzdali a dokázali skóre neuvěřitelným způsobem otočit ještě do druhé sirény. Ve třetí třetině už si vedení vzít nenechali a třemi góly v přesilovce rozhodli o své vysoké výhře.

Fotbal 30.9.2017

Teplice otočily zápas s Libercem

Po třech zápasech bez výhry se Teplice konečně dočkaly. V 9. kole HET ligy zvládly severočeské derby s Libercem. Díky vítězné trefě Jana Rezka z 83. minuty slaví vítězství 2:1 a tři body do tabulky.

Sport 25.9.2017

Nejlepší sportovní dřevorubec je Martin Komárek

Mistrem České republiky v největší dřevorubecké soutěži světa STIHL TIMBERSPORTS se stal Martin Komárek. Ve finálové soutěži nastoupilo 12 závodníků z celé republiky.

Hokej 25.9.2017

Piráti zdolali Liberec a jsou znovu první

Po bezbrankové první třetině otevřel střelecký účet po ubráněném oslabení tři na pět Vladimír Růžička, na něhož odpověděl v počátku závěrečné části Lukáš Jašek. Chomutovští si vzali vedení zpět dvěma trefami během devatenácti vteřin.

Fotbal 25.9.2017

Výhru Sparty nad Teplicemi zařídil Václav Kadlec

Sparta zvládla domácí zápas s Teplicemi na jedničku a severočeského soupeře porazila 3:0. Významnou měrou se na vítězství podílel Václav Kadlec, který zaznamenal dva góly.

Hokej 24.9.2017

Oceláři doma neporazitelní, Litvínov schytal pětku

Do Třince přijel jako čtvrtý letošní ligový soupeř Litvínov. A stejně jako ve třech předchozích případech v této sezóně domácí vyhráli. Oceláři třikrát udeřili v přesilovce a vyhráli 5:1.

Hokej 23.9.2017

Chomutovská neporazitelnost je u konce, v prodloužení vyhrály Vítkovice

Neporazitelnost vedoucího Chomutova proti Vítkovicím neobstála. Ostravané se na ledě tabulkového lídra dostali do vedení a jejich cestu za vítězstvím nezkalilo ani vyrovnání Pirátů.

Hokej 19.9.2017

Ústí proti Karlovým Varům vybojovalo bod

V předehrávce čtvrtého kola nestačili hráči Slovanu na celek Energie, kterému podlehli 3:2 po prodloužení. Nutno poznamenat, že od konce první třetiny hráli domácí na pět obránců.