Archiv článků - SPORT

Hokej 6.1.2018

Třinec doma porazil Chomutov

Oceláři v domácí premiéře v roce 2018 odčarovali již docela dlouhé prokletí Werk areny, kde nevyhráli za tři body sedmkrát v řadě. Novic ve třineckém dresu, host z Olomouce Roman Vlach, vstřelil dvě branky a výrazně se podílel na výhře Ocelářů v poměru 4:2.

Pardubice vezou body z Litvínova

Góly z přesilovek těsně vyhrály Pardubicím bojovný zápas v Litvínově, čekání Vervy na tříbodovou domácí výhru tak stále pokračuje.

Hokej 5.1.2018

Ústí doma na favorita z Budějovic nestačilo

Ústí v domácím prostředí nedokázalo Motor porazit, a tak body putují do Českých Budějovic. Zápas rozhodla individuální nedisciplinovanost a mnoho střel, kterými hostující celek zasypal domácího brankáře Volkeho.

Vsetín sestřelil Kadaň jedenácti góly

Domácí se dostali do vedení v páté minutě a brankové skóre navyšovali až do 58. minuty, kdy na konečných 11:0 upravil kapitán Markovič. Jedenáct vsetínských branek vsítilo deset různých střelců – dva přesné zásahy si připsal Slováček.

Přerov s oběma Plášky v sestavě otočil duel s Litoměřicemi

Na historický moment došlo v přerovské MEO Aréně. Za Zubry poprvé společně nastoupili Karel Plášek starší a jeho syn Karel Plášek mladší. A oba dva se výrazně podíleli na tom, že se Hanákům podařilo nepříznivý vývoj střetu s Litoměřicemi otočit.

Hokej 4.1.2018

Chomutov zvládl čtvrté prodloužení v řadě, Mountfield srazil tři vteřiny před sirénou

S dobrou formou hrající Piráti se postavili královéhradeckému Mountfieldu. Hosté na startu třetí periody vedli již 2:0, ale domácí celek se opět nevzdal. Branky Martina Šťovíčka a Petra Koblasy poslaly utkání do prodloužení, kde tři sekundy před koncem rozhodl Michal Vondrka o čtvrtém dvobodovém zisku Pirátů za sebou.

Jihlava v dramatickém utkání přestřílela Litvínov

Po třech tříbodových výhrách venku za sebou Litvínov v Jihlavě neuspěl. Vyrovnání a odvrácení těsné porážky už nepřinesl ani závěrečný tlak.

Hokej 27.12.2017

Piráti přetlačili Liberec v prodloužení

Piráti odjeli ke 33. kolu Tipsport extraligy do Liberce, kde přetlačili vicemistra v prodloužení. K výhře přispěl dvěma góly Vladimír Růžička, jenž nejprve otočil vývoj utkání, a poté rozhodl v nastaveném čase.

Třinec letos potřetí zdolal Litvínov

Třinečtí Oceláři věnovali svým sympatizantům dodatečný vánoční dárek v podobě tří bodů. Na zimním stadionu Ivana Hlinky sice po úvodní části doháněli jednobrankové manko, ale zásluhou kompaktního výkonu všech formací překlopili ve třetí dvacetiminutovce skóre na svou stranu a v severočeské destinaci dokázali zvítězit poměrem 5:2.

Hokej 11.12.2017

Chomutov zdolal v dramatickém duelu Jihlavu

Chomutovští se ve třiadvacáté minutě dostali do vedení, když se poprvé v modrobílém dresu prosadil Stanislav Dietz. Dukle se podařilo vyrovnat, ale Nicolas Hlava vrátil klid na domácí hokejky. O vítěznou trefu se nakonec postaral Vladimír Růžička.

Sparta doma nestačila na Litvínov

Po prvních dvou třetinách byl stav nerozhodný 2:2, ale ve třetí dvacetiminutovce se Litvínovští poprvé vzdálili na více než jednu branku a tento náskok už dokázali udržet. S

Hokej 7.12.2017

Chomutov ztratil tři body v závěru utkání, Olomouc poté rozhodla v prodloužení

Piráti v utkání dvakrát vedli a náskok drželi ještě minutu a půl před koncem třetí třetiny. Pak ale srovnal Martin Vyrůbalík, v první minutě prodloužení poté rozhodl olomoucký Jan Knotek.

Hokej 4.12.2017

Litvínov zachránil bod, Liberec má dva

Severočeské derby nabídlo dramatické zvraty. Litvínov vedl 1:0 a 2:1, ale ještě dvě minuty před koncem prohrával 2:3. Nakonec získal bod a Liberec dva po gólu v přesilovce v prodloužení.

Frýdek-Místek se vrací na postupové příčky, doma udolal Litoměřice

Frýdek-Místek se utkal doma s Litoměřicemi konečně bodoval naplno. Zápas se povedl domácímu útočníkovi Danu Przybylovi, který byl u všeho důležitého. Připsal si dva přesné zásahy a jednu asistenci.

Boleslavští ukázali sílu a zdrtili chomutovské Piráty

Středočeši se v první třetině ujali vedení 2:0 díky trefám Holíka a Pabišky a v dalších dvou částech hry přidali ještě po jednom a po dvou gólech. Mezi další střelce se zařadili Knotek, Procházka a Orsava. Chomutovští nedokázali kontrovat a Maxwell si tak navíc připsal čisté konto.

Hokej 30.11.2017

Výborný nástup Beranů srazil Piráty v dohrávce do kolen

Piráti odjeli k dohrávce 25. kola do Zlína, kde v úvodní třetině třikrát inkasovali. Přestože v prostřední části snížil jediný chomutovský střelec Brett Flemming, domácí odpověděli, takže třígólový rozdíl ukazovala světelná tabule i po šedesáti minutách.

Hokej 29.11.2017

Litoměřičtí na nováčka ze Vsetína nevyzráli

Domácí hokejisté na Jaroslava Pavelku dlouho nenacházeli recept, to se jim povedlo až v druhé třetině. Přesto dokázali za záda vsetínského gólmana procedit pouhé tři kotouče, zatímco Valaši našli recept na Kloučka, později Michajlova šestkrát.

Fotbal 27.11.2017

Plzeň veze z Teplic bod za bezbrankovou remízu

Teplice jsou prvním týmem HET ligy, který v sezóně 2017/2018 obral doposud suverénní Viktorku Plzeň o body. V nedělním souboji jí na Stínadlech nedovolily navléknout na vítězný korálek sedmnáctý úspěch v řadě.

Hokej 22.11.2017

Pardubice převálcovaly Litvínov

Východočeši přehráli Litvínov po nadšeném výkonu, který potěšil přes sedm tisíc fanoušků. Po velmi zodpovědném výkonu a skvělé hře směrem dopředu si Dynamo dokráčelo pro druhou domácí výhru v řadě. O svém vítězství rozhodli Východočeši ve druhé třetině, kdy za Petráskova záda dostali tři kotouče.

Třinec přetlačil Chomutov pět ku třem

Oceláři od začátku střetnutí diktovali tempo hry a nakonec dokráčeli k triumfu poměrem 5:3. Dvěma góly se připomenul Martin Růžička, po jedné trefě přidali Daniel Rákos, Zbyněk Irgl a Tomáš Marcinko.