Archiv článků - SPORT

Hokej 4.12.2017

Frýdek-Místek se vrací na postupové příčky, doma udolal Litoměřice

Frýdek-Místek se utkal doma s Litoměřicemi konečně bodoval naplno. Zápas se povedl domácímu útočníkovi Danu Przybylovi, který byl u všeho důležitého. Připsal si dva přesné zásahy a jednu asistenci.

Boleslavští ukázali sílu a zdrtili chomutovské Piráty

Středočeši se v první třetině ujali vedení 2:0 díky trefám Holíka a Pabišky a v dalších dvou částech hry přidali ještě po jednom a po dvou gólech. Mezi další střelce se zařadili Knotek, Procházka a Orsava. Chomutovští nedokázali kontrovat a Maxwell si tak navíc připsal čisté konto.

Hokej 30.11.2017

Výborný nástup Beranů srazil Piráty v dohrávce do kolen

Piráti odjeli k dohrávce 25. kola do Zlína, kde v úvodní třetině třikrát inkasovali. Přestože v prostřední části snížil jediný chomutovský střelec Brett Flemming, domácí odpověděli, takže třígólový rozdíl ukazovala světelná tabule i po šedesáti minutách.

Hokej 29.11.2017

Litoměřičtí na nováčka ze Vsetína nevyzráli

Domácí hokejisté na Jaroslava Pavelku dlouho nenacházeli recept, to se jim povedlo až v druhé třetině. Přesto dokázali za záda vsetínského gólmana procedit pouhé tři kotouče, zatímco Valaši našli recept na Kloučka, později Michajlova šestkrát.

Fotbal 27.11.2017

Plzeň veze z Teplic bod za bezbrankovou remízu

Teplice jsou prvním týmem HET ligy, který v sezóně 2017/2018 obral doposud suverénní Viktorku Plzeň o body. V nedělním souboji jí na Stínadlech nedovolily navléknout na vítězný korálek sedmnáctý úspěch v řadě.

Hokej 22.11.2017

Pardubice převálcovaly Litvínov

Východočeši přehráli Litvínov po nadšeném výkonu, který potěšil přes sedm tisíc fanoušků. Po velmi zodpovědném výkonu a skvělé hře směrem dopředu si Dynamo dokráčelo pro druhou domácí výhru v řadě. O svém vítězství rozhodli Východočeši ve druhé třetině, kdy za Petráskova záda dostali tři kotouče.

Třinec přetlačil Chomutov pět ku třem

Oceláři od začátku střetnutí diktovali tempo hry a nakonec dokráčeli k triumfu poměrem 5:3. Dvěma góly se připomenul Martin Růžička, po jedné trefě přidali Daniel Rákos, Zbyněk Irgl a Tomáš Marcinko.

Fotbal 20.11.2017

Atlético Most je letošním mistrem mosteckého malého fotba

Tuto neděli vyvrcholila finálovým utkáním letošní sezóna Mostecké ligy malé kopané. K finále nastoupila letošní dvě nejlepší družstva, tedy Atlético Most a Inseminátors FC.

Hokej 16.11.2017

Plzeň zdolala Chomutov díky šťastné trefě 11 sekund před koncem

Po reprezentační pauze indiáni přivítali na domácím ledě tým Piráti Chomutov. Duel to byl nesmírně vyrovnaný, hosté dvakrát vedli, Západočeši dokázali pokaždé srovnat, ale 11 sekund před koncem si obrana Pirátů srazila kotouč po dobrém nahození Plzně do vlastní sítě.

Fotbal 6.11.2017

V prvních semifinále slavili výhry hráči Gamblers Most a Inseminátors FC

Pošmourné počasí první listopadové neděle bylo kulisou pro úvodní semifinálová utkání letošního ročníku Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe narazily skutečné těžké váhy mosteckého malého fotbalu.

Fotbal 25.10.2017

Hradec postupuje přes Teplice do jarních bojů v domácím poháru

Teplice překvapivě padly doma s Hradcem Králové 2:3 a v MOL Cupu pro letošek končí. Domácí měli hodně vlažný začátek a Hradec se postupem času rozehrál k velmi dobrému výkonu.

Hokej 17.10.2017

Litoměřice doma těsně podlehly Budějovicím

Po dlouhou dobu vyrovnaný zápas přinesl velké množství střel na obou stranách, což přineslo spoustu práce jak pro Tomáše Krále, tak pro Petra Kváču. Přesto oba gólmani své celky drželi a chytili velké množství střel. Stadion se dlouho snažil, v závěru se však povedlo Vlastimilu Dostálkovi otočit definitivně zápas ve prospěch Motoru.

Dobrý výkon Kadaně nestačil, Kladno znovu vyhrálo

Trhači byli v první třetině s Kladnem aktivní a ve 12. minutě udeřil ve vlastním oslabení Hlava. V dobrém výkonu pokračovali Kadaňští i ve druhé části, kdy je však hosté zpražili dvěma slepenými góly. I na tento úder našli domácí odpověď. Ve 42. minutě však překonal výborně chytajícího Dvořáka svým druhým zásahem Kloz.

Hokej 16.10.2017

Sparťané proti Chomutovu urvali třetí výhru v řadě

Sparťané zakončili sérii tří domácích zápasů během jediného týdne bez ztráty bodu. Po výhrách nad Litvínovem a Mladou Boleslaví porazili před vlastními fanoušky i Piráty z Chomutova.

Fotbal 15.10.2017

Padly první góly letošního čtvrtfinále MLMK

Dokonalé babí léto bylo kulisou pro čtyři úvodní zápasy letošního čtvrtfinále Mostecké ligy malé kopané. V nich na sebe postupně narazilo osm nejlepších týmů po letošní základní části.

Hokej 12.10.2017

Litoměřice v prodloužení porazily Slavii

Vyhrocený zápas přinesl od samého začátku těžkou přestřelku. Utkání nakonec dokázali ovládnout brankou Denise Kusého Litoměřice.

Ústí rozstřílelo poslední Kadaň

To že padne hodně gólů prozradila už první třetina, kde nasázel Slovan pět gólů. V následujících dvou třetinách přidal ještě 4 góly a tak v duelu proti Trhačům nouze o branky nebyla.

Hokej 11.10.2017

Sparta doma porazila poslední Litvínov

Sparta dokázala v dohrávce 4. kola hokejové Tipsport extraligy ukončit negativní sérii, když doma zdolala Litvínov 3:1. Jubilejní 300. utkání odehrál v dresu Sparty útočník Miroslav Forman.

Hokej 10.10.2017

Kadaň doma poprvé zabodovala proti Třebíči

Trhači hlásí druhou výhru, a to proti SK Horácká Slavia Třebíč. Zároveň se jedná o vůbec první úspěch před domácím publikem.

Prostějov porazil Ústí na Labem v prodloužení

Vyrovnaný zápas mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC Slovan Ústí nad Labem vyústil v prodloužení, které minutu před koncem rozhodl Marek Drtina ve prospěch Jestřábů a Prostějov tak bere výhru potřetí v řadě.