Archiv článků - SPORT

Hokej 8.2.2018

Slavia doma nestačila na Ústí

Poté, co slávistickou sérii výher utla Třebíč, sešívaní nevyzráli ani na Ústí. Přestože tentokrát nemuseli dotahovat a už od úvodu vedli, hosté dokázali třemi brankami průběžný vývoj otočit.

Kůsův hattrick nestačil, Kadaň podlehla Benátkám

Kadaňští se sice ujali vedení, ale Středočeši vývoj střetnutí ještě v prvním dějství otočili a těsný náskok do závěrečné sirény uhlídali. Porážku neodvrátil ani hattrick Jaroslava Kůse.

Hokej 7.2.2018

Piráti s Vervou třikrát vedli, nakonec padli v nájezdech

Chomutovští hokejisté se v posledním utkání Tipsport extraligy před olympijskou pauzou střetli v severočeském derby s litvínovskou Vervou. Piráti třikrát vedli, ale Verva pokaždé srovnala. V nájezdech se poté neprosadil ani jeden Pirát, takže hosté odjeli se dvěma body.

Hokej 5.2.2018

Litvínov vyhrál po 13 zápasech

Litvínov ukončil sérii porážek. Tři body domácím unikly v závěru, ale prodloužení rozhodl pro Vervu Lukeš.

Škodovka dokonala parádní obrat proti Pirátům v nájezdech

Hostující Severočeši se dokázali v prvních dvou třetinách prosadit pokaždé dvakrát, Západočeši celkově jen jednou. V posledním dějství však Plzeňští dokázali vstřelit tři góly, duel tedy došel až do prodloužení. V něm však devátý gól duelu nepadl, proto přišly na řadu nájezdy, které rozhodl Milan Gulaš.

Hokej 23.1.2018

Po střelecké kanonádě fotbalový výsledek. Mountfield porazil Chomutov 1:0

Diváci nakonec viděli střeleckou přetahovanou, když poměr střel byl 30:24. Branka však padla jediná. O přesný zásah se totiž postaral už v 8. minutě Jan Berger, který byl nakonec jediným střelcem utkání a postaral se tak o výhru Hradeckých.

Jihlava v závěru udržela náskok a přeskočila Litvínov v tabulce

Ani proti Jihlavě nezastavil Litvínov sérii porážek. Poprvé skóroval až za stavu 0:3 a přes tlak v závěrečné třetině a na konci utkání už zápas nezdramatizoval.

Hokej 22.1.2018

Chomutov porazil v důležitém souboji Pardubic

V charitativním duchu se neslo utkání mezi Piráty a pardubickým Dynamem. Domácím vyšel start klání a po první třetině byl stav po brankách Dietze s Havlem 2:0. Piráti ve zbytku utkání přidali další dvě branky a zvládli i podruhé utkání pro chomutovskou nemocnici.

Litoměřice dlouho sahaly po bodech, ty nakonec uhájil Frýdek-Místek

Přestože měli domácí herní převahu, málokdy dokázali vyzrát na hostujícího gólmana. Dlouhou dobu navíc drželi kališníci krok i výsledkově. O definitivním vítězství pro hokejisty Frýdku-Místku rozhodl až samý závěr třetí třetiny, kdy si jej góly Klimšy a Martynka pojistili.

Hradec přejel Litvínov

Severočeši v této sezóně Mountfield dvakrát porazili, tentokrát však celku z města pod Bílou věží vzdorovali jen dvacet minut.

Hokej 14.1.2018

Havířov v atraktivním utkání přestřílel Litoměřice

Zápas se musel líbit, padlo hned devět branek a Havířov nakonec bere všechny tři body. Domácí hráči byli minimálně polovinu utkání lepší, ale nedařilo se jim odskočit. Nakonec z toho bylo pěkné drama.

Frýdek-Místek ztratil vedení a v domácím prostředí podlehl Ústí

Domácí začali skvěle, jelikož se v páté minutě prosadil David Kofroň. Ve druhé třetině ovšem hosté srovnali a do třetí dvacetiminutovky se šlo za stavu 1:1. V polovině třetí periody hosté vstřelili branku a otočili utkání, které si pojistili gólem do prázdné brány dvě minuty před koncem.

Trhači bojovali, avšak s favoritem nakonec padli

Vyrovnaný souboj dvou celků z opačných pólů tabulky nakonec ovládla hostující Energie, která porazila Trhače i potřetí v ročníku.

Hokej 13.1.2018

Na rozjetou Kometu Litvínov nestačil

Až deset minut před koncem za stavu 0:3 překonali litvínovští hráči poprvé brankáře Čiliaka. Zvratu už se nedočkali, tři body si tak odvezl soupeř.

Hokej 6.1.2018

Třinec doma porazil Chomutov

Oceláři v domácí premiéře v roce 2018 odčarovali již docela dlouhé prokletí Werk areny, kde nevyhráli za tři body sedmkrát v řadě. Novic ve třineckém dresu, host z Olomouce Roman Vlach, vstřelil dvě branky a výrazně se podílel na výhře Ocelářů v poměru 4:2.

Pardubice vezou body z Litvínova

Góly z přesilovek těsně vyhrály Pardubicím bojovný zápas v Litvínově, čekání Vervy na tříbodovou domácí výhru tak stále pokračuje.

Hokej 5.1.2018

Ústí doma na favorita z Budějovic nestačilo

Ústí v domácím prostředí nedokázalo Motor porazit, a tak body putují do Českých Budějovic. Zápas rozhodla individuální nedisciplinovanost a mnoho střel, kterými hostující celek zasypal domácího brankáře Volkeho.

Vsetín sestřelil Kadaň jedenácti góly

Domácí se dostali do vedení v páté minutě a brankové skóre navyšovali až do 58. minuty, kdy na konečných 11:0 upravil kapitán Markovič. Jedenáct vsetínských branek vsítilo deset různých střelců – dva přesné zásahy si připsal Slováček.

Přerov s oběma Plášky v sestavě otočil duel s Litoměřicemi

Na historický moment došlo v přerovské MEO Aréně. Za Zubry poprvé společně nastoupili Karel Plášek starší a jeho syn Karel Plášek mladší. A oba dva se výrazně podíleli na tom, že se Hanákům podařilo nepříznivý vývoj střetu s Litoměřicemi otočit.

Hokej 4.1.2018

Chomutov zvládl čtvrté prodloužení v řadě, Mountfield srazil tři vteřiny před sirénou

S dobrou formou hrající Piráti se postavili královéhradeckému Mountfieldu. Hosté na startu třetí periody vedli již 2:0, ale domácí celek se opět nevzdal. Branky Martina Šťovíčka a Petra Koblasy poslaly utkání do prodloužení, kde tři sekundy před koncem rozhodl Michal Vondrka o čtvrtém dvobodovém zisku Pirátů za sebou.