Archiv článků - SPORT

Hokej 7.4.2018

Infarktový závěr derby, Litvínov vyhrál v prodloužení

Druhé barážové derby Litvínovem bylo přímým soubojem o druhou příčku, kterou aktuálně o bod hájila Verva. V prodloužení si nakonec vzali druhý bod právě hosté.

Fotbal 5.4.2018

České Budějovice remizovaly s Varnsdorfem

V dohrávce sedmnáctého kola Fotbalové národní ligy Dynamo remizovalo s Varnsdorfem 2:2. Jihočeši dvakrát v zápase vedli, jenže Severočechům se podařilo v obou případech srovnat a ze Střeleckého ostrova si tak odvezli jeden bod.

Hokej 4.4.2018

Litvínov srovnal manko, nakonec ale Jihlava byla úspěšnější

Hosté sice ve třetí třetině o své dvoubrankové vedení přišli, když Verva postupně srovnala a dokázala smazat své manko. Hosté ale strhli vedení na svou stranu znovu a poté si i vzali zpět náskok o dva góly.

Hokej 2.4.2018

Jihlava doma porazila Litvínov a vede baráž

První čtvrtinu baráže uzavřela JIhlava utkáním na domácím ledě s druhým extraligovým celkem z Litvínova. Vyhrála 4:1 a poskočila na první místo v tabulce.

Fotbal 2.4.2018

Sestupem ohrožené Vítkovice doma naplno bodovaly proti Varnsdorfu

Fotbalisté Vítkovic ochutnali poprvé na jaře slastný vítězný pocit. V utkání 20. kola Fortuna národní ligy zdolali na vlastním hřišti Varnsdorf 1:0, jedinou branku v zápase zaznamenal Libor Žondra.

Hokej 31.3.2018

Problémy v koncovce připravily Kladno proti Litvínovu o body

Rytíře poslal do vedení v první části Adam Kubík, jenže další veliké šance se neujaly. Hosté pak dokázali v polovině utkání srovnat, čímž se dostali do hry a v závěrečném dějství si uzmuli vedení na svoji stranu.

Fotbal 31.3.2018

Ústí poprvé na jaře zvítězilo, odnesly to České Budějovice

Fotbalisté Ústí nad Labem po dlouhé době ve Fortuna národní lize vyhráli. Porazili České Budějovice 2:0, čímž si připsali vítězství poprvé od listopadu 2017.

Hokej 28.3.2018

Litvínov vstřelil Karlovým Varům gól v každé třetině a má první tři body

Až za stavu 0:3 dokázaly Karlovy Vary korigovat stav na Zimním stadiónu Ivana Hlinky. Litvínov po dobrém výkonu zaslouženě vyhrál a lépe se mu pojede ke dvěma utkáním venku.

Hokej 19.3.2018

V derby znovu uspěl Chomutov, Verva se trefila až v 60. minutě

V posledním letošním derby uspěli Piráti, Mikúš korigoval na konečných 1:3 gólem v oslabení až v poslední minutě. Pošesté v této sezoně v soubojích Litvínova a Chomutova zvítězili hosté.

Fotbal 19.3.2018

Znojmo v oslabení získalo proti Ústí zaslouženě tři body

Znojmo zaslouženě porazilo svého soupeře, třebaže většinu zápasu hrálo v oslabení. Dokázalo odrazit všechny útoky a kromě penalty a šance Ústí v samém závěru nemusel Veselý nijak vážněji zasahovat.

Bohemians doma přehrál Teplice

Oslabené Teplice nestačily v Praze na Bohemians. Před reprezentační přestávkou Skláři ve Vršovicích prohráli 0:2.

Hokej 17.3.2018

Jihlava míří do baráže, Litvínovu už nevstřelila 120 minut gól a prohrála 0:1

Druhou půli šestikolového play-out načala Dukla domácím zápasem s Litvínovem. Vstoupila do něj opravdu aktivně, ale nakonec musel Škarek lovit puk ze sítě jako první. V 38. minutě využil přesilovku hostující obránce Sörvik. Ač se Dukla snažila, několik dobrých šancí měl například Erik de la Rose, ale neproměnil je.

Chomutov si vítězstvím nad Boleslaví definitivně pojistil účast v Tipsport extralize i pro příští sezónu

Play-out Tipsport extraligy ledního hokeje se přesunulo do své druhé poloviny, kterou již Boleslav může dohrát v klidu. Proto se také proti Pirátům Chomutov trenéři rozhodli nasadit juniory a dali též větší prostor méně vytíženým hráčům A-týmu.

Hokej 7.3.2018

Do play-out vstoupili Piráti porážkou, v dramatickém utkání nestačili na sousední Litvínov

V úvodním kole skupiny poražených týmů Tipsport extraligy nestačili Piráti na Litvínov, s nímž prohráli v prodloužení. Duel by se dal označit reklamou na hokej a téměř nic mu nechybělo.

Ragby 5.3.2018

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Hokej 5.3.2018

Chomutov zakončil základní část výhrou nad Spartou

Piráti zakončili základní část Tipsport extraligy výhrou nad pražskou Spartou. Hostům již o nic nešlo, a tak do Chomutova přijeli s okleštěnou sestavu. Výhru Chomutova řídila čtvrtá lajna.

Kometa Brno doma hladce porazila Litvínov

Na ledě Komety se Vervě nedařilo, nevstřelila ani gól a tak není divu, že nezískala ani bod. Brno vstřelilo branky čtyři a ve čtvrtfinále se těší na Vítkovice. Litvínov míří do skupiny o udržení.

Hokej 12.2.2018

Po gólové smršti Litoměřice podlehly Přerovu

Úvod patřil kališníkům, dostali se do dvougólového vedení, které Přerov později zbořil třemi góly v řadě. Domácí se nenechali zastrašit a využili přesilovku - dva góly v podání Ondřeje Smetany a Jana Veselého. Hostující tým odpověděl smrští tří dalších branek.

Hokej 8.2.2018

Karlovarská Energie byla nad síly Litoměřic

Nepříliš vyvedený úvod utkání se litoměřickým hokejistům, přes mnoho šancí v dalších dvou třetinách, nepovedlo odčinit. Mnoho střeleckých pokusů končilo u karlovarského gólmana. Stadion tak v duelu s lídrem tabulky smolně odevzdal všechny body soupeři

Slavia doma nestačila na Ústí

Poté, co slávistickou sérii výher utla Třebíč, sešívaní nevyzráli ani na Ústí. Přestože tentokrát nemuseli dotahovat a už od úvodu vedli, hosté dokázali třemi brankami průběžný vývoj otočit.