Archiv článků - SPORT

Hokej 10.2.2016

Jihlava po špatném výkonu odevzdala na domácím ledě tři body Mostu

HC Most potvrdil dobrou formu a vyhrál pátý zápas z posledních šesti, když porazil Jihlavu 3:1.

Ústí dokázalo otočit duel se Slavií, vedení ale neudrželo a padlo na nájezdy

Utkání mezi Slovanem a Slavií Praha musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V loterii zvané nájezdy neuspěli za Slovan Jan Křivohlávek ani Jan Kloz, zatímco Pražané, jmenovitě Nathan Robinson i Miloslav Čermák, byli stoprocentní.

Basketbal 9.2.2016

Basketbalisté Ostravy porazili lídra z Děčína

Válečníci nezvládli ani druhé prodloužení v letošní sezoně KNBL a z Ostravy odjíždí s prázdnou...

Hokej 9.2.2016

Most zaslouženě obral České Budejovice o tři body

Hra kočky s myší se v Mostě nekonala a po velmi dobrém výkonu domácích zůstávají všechny body na severu Čech.

Hokej 7.2.2016

Chomutovští Piráti neuspěli ani v dalším venkovním zápase, tentokrát prohráli na ledě Zlína

Piráti na Zimním stadiónu Luďka Čajky podlehli domácím beranům 4:1. Jediný zásah si za Piráty připsal Vladimír Růžička ml. Za tým PSG Zlín se postupně trefili David Šťastný, dvakrát Roman Vlach a Robert Říčka.

Litvínov proti Plzni rozhodl v prostřední třetině

Indiáni poprvé v sezóně nevyzráli nad úřadující mistrem a po smolné prostřední části tak zůstávají před reprezentační pauzou bez bodů.

Basketbal 5.2.2016

Pavel Bosák a Jakub Kaša odcházejí z BK Děčín

BK ARMEX Děčín se po vzájemné dohodě rozloučil s hráči Pavlem Bosákem a Jakubem Kašou. Důvodem této dohody byla malá herní vytíženost obou hráčů.

Sport 5.2.2016

Senioři se rozhodli: kanál La Manche chtějí pokořit

Osm desítek seniorů různého věku dorazilo ve čtvrtek odpoledne do litoměřického plaveckého bazénu. Vyslyšely výzvy spolku LiPen a Zdravého města Litoměřice, a zapojily se do "plavecké štafety".

Sport 4.2.2016

Gamblers Most byli vyzváni futsalovým týmem AC Sparta Praha

Byť se Mostecká liga malé kopané stále nachází ve fázi zimní přestávky, má před sebou jednu výjimečnou událost. Ta se konkrétně týká týmu úřadujícího mistra, Gamblers Most.

Hokej 3.2.2016

Souboj obran pro Piráty – rozhodly technické přestupky Hradce

Prakticky celý zápas dominovaly obě defenzívy, ani jeden z celků si moc gólových příležitostí nevytvořil, na brány mířilo dohromady jen 32 střel. Bitvu nervů nakonec zvládli lépe domácí, a to i díky dvěma technickým přestupkům Mountfieldu.

Fotbal 1.2.2016

Pokratičtí sportovci žádají o dotaci na fotbalové hřiště

Město Litoměřice pomůže Tělovýchovné jednotě Sokol Pokratice - Litoměřice s rekonstrukcí plochy pokratického fotbalového hřiště. Je připraveno stavební akci podpořit až jedním milionem korun.

Hokej 31.1.2016

Litvínov doma jasně přehrál Hradec

Čtyři využité přesilovky nasměrovaly Litvínov proti Mountfieldu k jasné výhře, kterou Litvínov přerušil sérii čtyř porážek.

Přerov uspěl v Mostě a upevnil si pátou příčku

Hosté z Přerova si z Mostu odvážejí plný počet bodů, i když domácí byli jasně lepším týmem. Přerované jim vystavili lekci z produktivity.

Dynamo díky dvěma trefám Petra Sýkory přemohlo Piráty

Těžké utkání s Piráty zvládli hokejisté Pardubic za tři body, Severočechy porazili 3:1. Dynamo poslal dvěma brankami ve druhé třetině do vedení Petr Sýkora, Chomutov sice na začátku třetí snížil, ale Jakub Orsava přidal v 56. minutě uklidňující trefu.

Hokej 30.1.2016

Zubři z Přerova byli nad síly Slovanu

Ačkoli vstřelil Slovan první branku utkání, o další tři zásahy už se postarali hráči Přerova. Nic na osudu utkání nezměnilo snížení Davida Tůmy v závěru třetí třetiny, ani power-play domácích v posledních minutách zápasu.

Kadaňští Trhači v Třebíči na šest kusů roztrháni

Třebíčští hokejisté v šestačtyřicátém kole na domácím ledě nezaváhali, ba právě naopak. V tabulce osmou Kadaň, která si nově říká Trhači, nepustili ke slovu a roztrhali ji na šest kusů.

Po dramatickém utkání se Slavii bere Most dva body

Most si po připsal před blížícím se play-out důležité dva body a s výkonem může být spokojen. Naopak Pražané rozhodně s prohrou proti poslednímu týmu tabulky nadšení nejsou.

Litoměřice porazily lídra z Kladna

Stadion Litoměřice i tentokrát předvedl, že ví, jak vyzrát na kladenské Rytíře.

Sport 27.1.2016

České ženské ragby skokanem roku

Příznivci ragby si v loňském roce přišli opravdu na své. Rok 2015 patřil díky mistrovství světa jednoznačně mužskému ragby a o skvěle sehrané duely nebyla nouze. Zajímavé věci se ale děly i v ženské kategorii tohoto sportu.

Hokej 26.1.2016

Zlín vyhrál doma podeváté v řadě, když vydřel výhru nad Litvínovem

Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 40. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Verva Litvínov 4:1 a připsali si devátou výhru za sebou na domácím ledě a čtvrtou v řadě.