Archiv článků - SPORT

Hokej 31.1.2016

Dynamo díky dvěma trefám Petra Sýkory přemohlo Piráty

Těžké utkání s Piráty zvládli hokejisté Pardubic za tři body, Severočechy porazili 3:1. Dynamo poslal dvěma brankami ve druhé třetině do vedení Petr Sýkora, Chomutov sice na začátku třetí snížil, ale Jakub Orsava přidal v 56. minutě uklidňující trefu.

Hokej 30.1.2016

Zubři z Přerova byli nad síly Slovanu

Ačkoli vstřelil Slovan první branku utkání, o další tři zásahy už se postarali hráči Přerova. Nic na osudu utkání nezměnilo snížení Davida Tůmy v závěru třetí třetiny, ani power-play domácích v posledních minutách zápasu.

Kadaňští Trhači v Třebíči na šest kusů roztrháni

Třebíčští hokejisté v šestačtyřicátém kole na domácím ledě nezaváhali, ba právě naopak. V tabulce osmou Kadaň, která si nově říká Trhači, nepustili ke slovu a roztrhali ji na šest kusů.

Po dramatickém utkání se Slavii bere Most dva body

Most si po připsal před blížícím se play-out důležité dva body a s výkonem může být spokojen. Naopak Pražané rozhodně s prohrou proti poslednímu týmu tabulky nadšení nejsou.

Litoměřice porazily lídra z Kladna

Stadion Litoměřice i tentokrát předvedl, že ví, jak vyzrát na kladenské Rytíře.

Sport 27.1.2016

České ženské ragby skokanem roku

Příznivci ragby si v loňském roce přišli opravdu na své. Rok 2015 patřil díky mistrovství světa jednoznačně mužskému ragby a o skvěle sehrané duely nebyla nouze. Zajímavé věci se ale děly i v ženské kategorii tohoto sportu.

Hokej 26.1.2016

Zlín vyhrál doma podeváté v řadě, když vydřel výhru nad Litvínovem

Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 40. kola Tipsport extraligy nad týmem HC Verva Litvínov 4:1 a připsali si devátou výhru za sebou na domácím ledě a čtvrtou v řadě.

Piráti ve třetí třetině otočili zápas s Třincem

V zápasu získali domácí jako první vedení zásluhou přesné trefy Rutty. Oceláři ale otočili vývoj utkání a vedli 2:1. Tohoto vedení je ale zbavili Piráti po výborné třetí třetině, ve které vstřelili tři branky.

Hokej 24.1.2016

Nervózní přetahovanou Vítkovic s Litvínovem rozsekl Štencel

Jen pro silné povahy byl zápas Vítkovic s Litvínovem. Ostravané ve 27. minutě prohrávali 0:2, aby v 55. minutě vedli 4:3. Drama vyvrcholilo vyrovnáním premiérovou trefou mladého Kristiana Reichla.

Piráti ukončili sérii bez výher, v SD ARÉNĚ porazili Škodu Plzeň

Plzeň na ledě CHomutova i přes mohutný finiš nakonec padla a uzavřela třetí čtvrtinu základní části čtyřmi porážkami.

Derby Ústí s Litoměřicemi vyznělo lépe pro ústecký Slovan

Ústecký Slovan svedl v rámci severočeského derby s Litoměřicemi nelítostnou bitvu a po výhře 3:1 si připsal důležitý bodový zisk v boji o play-off.

Hokej 23.1.2016

Rytíři si proti Mostu dokráčeli k vítězství

Rytíři vstoupili do utkání ve výborném tempu a připsali si důležité vítězství 3:2 a znovu v tabulce poodskočili druhým Českým Budějovicím.

Hokej 22.1.2016

Piráti odjeli ze Sparty s debaklem

Sparta si smlsla na Pirátech. Před nejvyšší návštěvou letošní sezony porazili sparťané Chomutov vysoko 7:1.

Olomouc rozhodla proti Litvínovu ve třetí třetině

Verva na domácím ledě po vyrovnaném zápase padla. Tři body vystřelil Olomouci Matěj Pekr, Litvínov tak i na dále zůstává po prohře na posledním místě.

Basketbal 21.1.2016

Prostějov díky skvělé druhé čtvrtině jasně přehrál Děčín

Hlavní podíl na vítězství Ariete měla výborná obrana Ariete v prvním poločase, kdy hostující Děčín domácí udrželi na 21 bodech, a také excelentní střelecký výkon Lukáše Palyzy

Hokej 17.1.2016

Karlovy Vary se odráží ze dna, porazila Litvínov

Ve druhé třetině Energie odskočila soupeři na rozdíl dvou branek, v závěru třetiny sice ještě inkasovala, jednobrankové vedení přesto až do konce utkání udržela.

Hokej 16.1.2016

Jihlava si z Ústí veze tři body

Do vedení šli ve druhé třetině Severočeši, Dukla dokázala před přestávkou skóre otočit. V závěrečném dějství se konaly již jen úpravy výsledku.

Šumperk doma v klíčovém duelu proti Mostu získal pouze bod

Hrdinou utkání pro mostecké se stal Ondřej Havlíček, který ve třetí třetině srovnal a dokázal následně rozhodnout i prodloužení.

Litoměřice v Kalich Areně padly s Havířovem

Skóre otevřel v osmnácté minutě tahoun Slezanů Petr Kanko, v dvaatřicáté minutě zvýšil náskok hostů na 2:0 Daniel Štumpf. Hned z kraje poslední dvacetiminutovky zasadil Litoměřicím smrtelnou ránu Jakub Kotala.

Rytíři rozstříleli Kadaň a podruhé v sezóně ji porazili

Zápas proti Kadani zvládli Rytíři výborně, po celý zápas nepustili svého soupeře do vedení a směrem vpřed byli nebezpeční. Kladno nakonec dokázalo svého neoblíbeného soka porazit 6:1.