Archiv článků - SPORT

Hokej 24.1.2016

Derby Ústí s Litoměřicemi vyznělo lépe pro ústecký Slovan

Ústecký Slovan svedl v rámci severočeského derby s Litoměřicemi nelítostnou bitvu a po výhře 3:1 si připsal důležitý bodový zisk v boji o play-off.

Hokej 23.1.2016

Rytíři si proti Mostu dokráčeli k vítězství

Rytíři vstoupili do utkání ve výborném tempu a připsali si důležité vítězství 3:2 a znovu v tabulce poodskočili druhým Českým Budějovicím.

Hokej 22.1.2016

Piráti odjeli ze Sparty s debaklem

Sparta si smlsla na Pirátech. Před nejvyšší návštěvou letošní sezony porazili sparťané Chomutov vysoko 7:1.

Olomouc rozhodla proti Litvínovu ve třetí třetině

Verva na domácím ledě po vyrovnaném zápase padla. Tři body vystřelil Olomouci Matěj Pekr, Litvínov tak i na dále zůstává po prohře na posledním místě.

Basketbal 21.1.2016

Prostějov díky skvělé druhé čtvrtině jasně přehrál Děčín

Hlavní podíl na vítězství Ariete měla výborná obrana Ariete v prvním poločase, kdy hostující Děčín domácí udrželi na 21 bodech, a také excelentní střelecký výkon Lukáše Palyzy

Hokej 17.1.2016

Karlovy Vary se odráží ze dna, porazila Litvínov

Ve druhé třetině Energie odskočila soupeři na rozdíl dvou branek, v závěru třetiny sice ještě inkasovala, jednobrankové vedení přesto až do konce utkání udržela.

Hokej 16.1.2016

Jihlava si z Ústí veze tři body

Do vedení šli ve druhé třetině Severočeši, Dukla dokázala před přestávkou skóre otočit. V závěrečném dějství se konaly již jen úpravy výsledku.

Šumperk doma v klíčovém duelu proti Mostu získal pouze bod

Hrdinou utkání pro mostecké se stal Ondřej Havlíček, který ve třetí třetině srovnal a dokázal následně rozhodnout i prodloužení.

Litoměřice v Kalich Areně padly s Havířovem

Skóre otevřel v osmnácté minutě tahoun Slezanů Petr Kanko, v dvaatřicáté minutě zvýšil náskok hostů na 2:0 Daniel Štumpf. Hned z kraje poslední dvacetiminutovky zasadil Litoměřicím smrtelnou ránu Jakub Kotala.

Rytíři rozstříleli Kadaň a podruhé v sezóně ji porazili

Zápas proti Kadani zvládli Rytíři výborně, po celý zápas nepustili svého soupeře do vedení a směrem vpřed byli nebezpeční. Kladno nakonec dokázalo svého neoblíbeného soka porazit 6:1.

Hokej 15.1.2016

Drama Litvínova s Pardubicemi rozhodl Lukeš

Řada vyloučených, emoce na ledě i v hledišti, mnoho tyček a nakonec dvoubodová výhra Vervy. Takové bylo utkání Litvínova s Pardubicemi.

Hokej 14.1.2016

Kadaň prohrála se Zubry 3:4 v prodloužení

Hrdinou utkání byl přerovský Roman Pšurný, který nejprve minutu před koncem srovnal a v prodloužení svým třetím gólem zajistil pro hosty bod navíc.

Dukla poprvé v sezoně podlehla Litoměřicím

Jediným úspěšným střelcem byl v patnácté minutě hostující Tomáš Půlpán. Druhá třetina svojí kvalitou navázala na dějství úvodní, pouze s tím rozdílem, že se v ní neměnilo skóre. Ve třetí třetině se domácí hokejisté pokoušeli vyrovnat, ovšem Jaroslav Pavelka nakonec čisté konto uhájil.

Most získal s Ústím dva body po samostatných nájezdech

Rozhodující nájezd proměnil kuriózně Ondřej Havlíček, kterému utekl puk, na který Soukup vyjel, Havlíček ho však dostihl dříve, vyhnul se Soukupovi a do prázdné branky skóroval.

Hokej 12.1.2016

Piráti se i podruhé v ročníku vrací z brněnského ledu bez bodového zisku

Po bezbrankové úvodní třetině otevřel brankový účet zápasu ve 36. minutě Petr Ton. Na jeho trefu navázal na počátku třetí části Jan Hruška. Chomutov dokázal zkorigovat zásluhou Davida Květoně, ale ani to nestačilo, neboť Brňané přidali třetí trefu.

Hokej 10.1.2016

Piráti srovnali nepříznivé skóre, v prodloužení ale rozhodl litvínovský Hanzl

Teprve ve druhé části otevřel v přesilové hře skóre Martynek. Ve třetí části nejprve hosté navýšili, následně ale přišlo vyrovnání a zápas se tak překlenul do prodloužení, v němž si druhý bod připsal Litvínov.

Třebíč doma zabrala a v těžkém utkání porazila Ústí

Ve vyrovnaném utkání domácí urvali vítězství srdcem a bojovností. Po dlouhé čekaní se dočkali výhry před domácím publikem.

Litoměřice v derby porazily Most

Přestože domácí podali velmi sympatický výkon, všechny body si odvezli hosté z Litoměřic.

Kadaň porazila Šumperk po prodloužení

Kadaň se proti předposlednímu Šumperku dlouho trápila. Hrdinou zápasu pro domácí se stal Roman Chlouba, když 7 sekund před koncem prodloužení nadvakrát překonal Svobodu a získal tak Kadani bonusový bod.