Archiv článků - SPORT

Hokej 6.4.2016

Energetici udolali Litvínov a drží domácí neporazitelnost

Repríza nedělního utkání byla v úterý večer k vidění v KV Areně. Karlovarští hokejisté totiž přivítali litvínovskou Vervu, zápas se jim tentokrát podařil o něco lépe. Dvě třetiny jasně ovládali zápas a podařilo se jim vstřelit tři branky.

Motorsport 4.4.2016

Carboniacup 2016 startuje již do 6. ročníku v Mostě

Vysvitlo slunce a po zimní pauze se pomalu dostávají závodní vozy i organizátoři do varu. Najeté první kilometry při testování a poslední doladění vozů mají za sebou jistě i účastníci již šestého ročníku Carbonia cupu.

Fotbal 3.4.2016

Ve Varnsdorfu gól nepadl, Votroci vezou bod za bezbrankovou remízu

Body se dělily jako v podzimním duelu. Tenkrát však bylo k vidění osm branek, v tomto utkání bohužel žádná.

Hokej 3.4.2016

Litvínov otočil zápas s Karlovými Vary

Před výbornou návštěvou porazil Litvínov v bojovném utkání Karlovy Vary a zvýšil svůj náskok na hraniční třetí pozici.

Hokej 1.4.2016

Jihlava bere v baráži první body. Úvodní domácí zápas vyhrála nad Litvínovem na nájezdy

Zápas, ve kterém Verva přestřílela Duklu poměrem 37:17, nakonec dospěl až na samostatné nájezdy, protože během pětašedesáti minut se domácí i hosté prosadili pouze jednou.

Hokej 29.3.2016

Vstup do baráže zvládl lépe Litvínov. Slávisté doplatili na špatné začátky třetin

Na ledě úřadujícího mistra v Litvínově sehráli svěřenci trenéra Razýma celkem vyrovnaný duel, jenže nedokázali zachytit nástup Vervy do druhé a třetí třetiny.

Fotbal 29.3.2016

Ani GMS Most se nestali přemožiteli Gamblerů

Po týden starém úspěšném vystoupení mosteckého výběru v celostátní DRFG Superlize malého fotbalu pokračovala svým třetím kolem Mostecká liga malé kopané, nově DRFG Mostecká liga.

Hokej 22.3.2016

Piráti prohráli s Libercem i čtvrtý duel

Liberecký soupeř vykročil za postupem opravdu zostra. Piráti své šance v úvodním dějství nevyužili a třikrát inkasovali. Ve zbytku duelu Bílí Tygři náskok navýšili, což však domácím příznivcům nezabránilo, aby své oblíbence odměnili za úspěšnou sezónu ovacemi ve stoje.

Hokej 21.3.2016

Jihlava rozstřílela Ústí a po dlouhých dvanácti letech postupuje do baráže o extraligu

Svému vítězství s přízviskem postupové položila Dukla základ již v první třetině, kterou vyhrála 4:0. Jihlava tak po dlouhém dvanáctiletém čekání si vybojovala právo účasti v baráži o extraligu.

Hokej 20.3.2016

Piráti vedení proti Liberci neudrželi, celek z Podještědí přidal třetí výhru v sérii

Liberci se povedlo ve třetí třetině otočit stav utkání, a tak jde v této sérii do trháku.

Fotbal 19.3.2016

Baník doma prohrál s Teplicemi

Znovu dobře rozehrané utkání se baníkovcům nakonec nepovedlo dotáhnout do úspěšného konce. Nad Teplicemi sice vedli gólem Daniela Holzera 1:0, ale zkušení hosté vyrovnaný duel otočili dvěma góly ze standardních situací.

Hokej 19.3.2016

Ústí doma proti Dukle Jihlava již neuspělo

Slovan nenavázal na páteční vítězství a o den později s Duklou Jihlava padl po výsledku 0:3. I přes velké množství gólových šancí se mu nepodařilo vstřelit branku a Ústečtí nyní prohrávají v semifinálové sérii 1:3 na zápasy.

Hokej 15.3.2016

Rozhodnutí přišlo dvě minuty před koncem prodloužení, Dukla vede v sérii 2:0

Utkání dospělo stejně jako v prvním utkání do prodloužení. V něm hosté nevyužili přesilovou hru a poté rozhodl zápas po Štebihově akci Michal Důras.

Fotbal 12.3.2016

Teplice s Mladou Boleslaví bez branek

Mladá Boleslav si po bezbrankové remíze odvezla z teplických Stínadel bod. Vzhledem k průběhu zápasu nutno říct, že Severočeši si zasloužili body tři, hlavně ve druhé půli totiž byli výrazně lepším mužstvem.

Hokej 12.3.2016

Piráti zvládli sérii s Brnem a míří do čtvrtfinále

V utkání Chomutovští třikrát vedli, ale Kometa dokázala vždy odpovědět. Až v šestapadesáté minutě se podruhé v zápase prosadil Roman Červenka, jehož gól byl rozhodující.

Fotbal 11.3.2016

Derby Ústí s Varnsdorfem branku nepřineslo

První jarní domácí duel v Ústím nad Labem obstaralo derby s Varnsdorfem. Utkání, hrané před 994 diváky, však branku nepřineslo.

Hokej 11.3.2016

Piráti po vypjatém souboji prohráli třetí zápas série. Brno rozhodlo v přesilových hrách

Po nerozhodné první třetině se ve druhé části dostali do vedení hosté zásluhou Marka Račuka. Kometa ovšem krátce poté odpověděla proměněným trestným střílením. Ve třetí třetině výrazně pomohli Brnu dvě dvojnásobné přesilové hry, ve kterých se domácí dostali do dvoubrankového vedení.

Hokej 10.3.2016

Ústí využilo druhý mečbol proti Kladnu a postupuje do semifinále play-off

Tomu před sérií nevěřil snad ani největší fanoušek Severočechů. V Ústí nad Labem se zrodilo překvapení, když outsider čtvrtfinálové série play-off WSM Ligy dokázal vyřadit vítěze letošní základní části.

Poslední utkání sezóny Třebíčští nezvládli, Most potvrdil záchranu ligy

Most prokázal výbornou formu ze závěru soutěže, kdy vyhrál všechna důležitá utkání, a zaslouženě v Třebíči získal všechny body. Tím se definitivně zachránil i pro další ročník WSM Ligy.

Hokej 8.3.2016

Pardubice udolaly Litvínov v nájezdech

Dynamo vedlo nad Litvínovem po brankách Jakuba Orsavy 2:0, Litvínovští dokázali zápas srovnat a v čase 59:34 vstřelili rozdílový gól. Ten ale nebyl definitivní, neboť v čas 59:57,9 při power play srovnal Petr Čáslava na 3:3.