Archiv článků - SPORT

Hokej 2.10.2016

Piráti na domácím ledě poprvé nebodovali, Olomouc rozhodla na začátku třetin

Hosté vstoupili do utkání svižně a po šesti minutách vedli již o dvě branky. Rychlý nástup nevydržel Ján Laco, kterého v brance nahradil Jan Strmeň. Ani on ale nezabránil třetí brance, které přišla na začátku druhé části. Piráti sice zásluhou Bretta Skinnera snížili, ale vyrovnat se jim nepovedlo. Skóre utkání uzavřel Jan Knotek.

Fotbal 29.9.2016

Mostecký výběr má před sebou cestu do Jihlavy

Tuto neděli v poledne vyrazí mostecký výběr směr Jihlava ke svému třetímu zápasu v rámci DRFG Superligy malého fotbalu.

Fotbal 25.9.2016

Olomouc má další tři body, Chorý ve Varnsdorfu dvakrát skóroval

Hanáci zvítězili ve Varnsdorfu v utkání 8.kola FNligy 3:0, střelcem utkání byl dvougólový útočník Tomáš Chorý. Sigma dohrávala bez zraněného stopera Jana Štěrby, který musel ze hry v prvním poločase a rovnou zamířil do nemocnice.

Hokej 18.9.2016

Piráti ve vyrovnaném utkání přetlačili Liberec v nájezdech

Poslední mistr inkasoval jako první, protože se prosadil z úniku Vladimír Růžička. Hostům se ve druhé třetině i díky dvojnásobné přesilovce povedlo otočit. Domácí se do utkání vrátili ve třetí třetině, kdy v přesilovce skóroval Michal Poletín. V nájezdech pak byli šťastnější Piráti.

Hokej 14.9.2016

Oceláři jsou stále neporažení, otočili zápas s Litvínovem

Slezané ve třetím kole na ledě WERK ARENY přivítali litvínovskou Vervu. Dlouho bezbrankové utkání nabídlo přesné trefy až v závěrečné části hry. Hosté se sice dostali do vedení, Rastislav Špirko ale dvěma přesnými zásahy rozhodl o výhře Ocelářů.

Sport 13.9.2016

Mattoni 1/2Maraton Ústí nad Labem chce atakovat hodinovou hranici a přivítá mistryni světa

Padne magická hodinová hranice? Toť ústřední otázka šestého ročníku Mattoni 1/2Maratonu Ústí nad Labem. Startovní pole totiž hostí hned čtyři běžce, kteří již v minulosti magickou šedesátku překonali.

Fotbal 23.8.2016

Ustí nad Labem v poháru postoupilo přes Benešov po boji

Ústí nad Labem si ve druhém kole MOL Cupu poradilo s třetiligovým Benešovem 4:2. Zápas se však nevyvíjel pro favorita hladce, Arma dvakrát prohrávala a celý druhý poločas odehrála v deseti hráčích.

Fotbal 19.8.2016

Mladá Boleslav získala v Teplicích tři body

Boleslavští vyhráli v Teplicích nad mužstvem, které v předchozích třech ligových zápasech neprohrálo a neobdrželo ani jednu branku. Vyhráli tak poprvé pod novým trenérem Leošem Kalvodou.

Baník knokautoval Ústí za třicet minut

Tři góly za třicet minut a bylo vymalováno. Baník v třetím kole FNL zvítězil na hřišti Ústí nad Labem zcela přesvědčivě 3:0. Snaživého a dvacet minut i velmi nebezpečného soupeře zlomil Bronislav Stáňa dvěma premiérovým trefami v baníkovských barvách.

Fotbal 18.8.2016

Na EURO v malém fotbale vyráží pět zástupců Mostu

Mostecký malý fotbal dostal další pomyslné razítko osvědčující jeho mimořádnou kvalitu. Ve dnech 21.8. – 28.8.2016 proběhne v maďarském Székesféherváru Mistrovství Evropy v malém fotbale. A bude to Most, kdo v něm bude mít největší zastoupení.

Fotbal 12.8.2016

Ústí třemi zásahy v prvním poločase sestřelilo Sokolov

Sokolov ve svém prvním venkovním zápase body nezískal. Na severu Čech inkasoval v prvním poločase tři góly a Ústí nad Labem žádné další drama nepřipustilo.

Fotbal 18.7.2016

Mostecký čtyřlístek získal titul mistrů Evropy

Tento víkend se v Praze v areálu FK Vyšehrad odehrálo premiérové Mistrovství Evropy v malém fotbale hráčů ve věkové kategorii do 21 let. Jednalo se sice o úvodní ročník, ale díky dobré přípravě a kvalitní práci Asociace malého fotbalu ČR šlo hned od začátku o velmi prestižní akci.

Fotbal 11.7.2016

Gamblers Most obhájili titul mistrů republiky a zahrají si Ligu mistrů

Gamblers Most získal titul mistra republiky v malém fotbale a zahraje si premiérový ročník Ligy mistrů, který bude mít podobu turnaje odehraného ve slovinském Mariboru ve dnech 23. - 25.9.2016 za účasti týmů z celkem 28 zemí.

Basketbal 2.7.2016

Pavel Houška se po 4 letech vrací do Děčína

BK ARMEX Děčín se dohodl na tříleté spolupráci s reprezentantem Pavlem Houškou. Pavel se do Děčína vrací po 4 sezónách strávených v Nymburce, s nímž získal 4 mistrovské tituly v NBL.

Fotbal 28.5.2016

Výhra ve Varnsdorfu zajistila Karviné celkový triumf v druhé lize

Dva góly Zbyňka Pospěcha a jeden Jana Moravce rozhodly o třech bodech pro Karvinou ze Šluknovského výběžku po vítězství 3:2. Díky této výhře se MFK OKD Karviná stala vítězem Fotbalové národní ligy.

Táborsko zakončilo sezónu výhrou proti Ústí nad Labem

Táborsko doma v posledním utkání sezóny přehrálo Ústí nad Labem jednoznačně 5:1.

Fotbal 15.5.2016

Sigma dala Teplicím šestku, ale přesto sestupuje

Fotbalistům SK Sigma Olomouc se v závěrečném kole Synot ligy podařilo doma na Andrově stadionu jasně porazit Teplice. Hanáci zvítězili vysoko 6:0, ale přesto se s nejvyšší soutěží loučí. Jablonec totiž doma nedokázal porazit Příbram…

Fotbal 13.5.2016

Most jede do Prahy pro titul

Souboj bájných Davida s Goliášem. To bude nejvíce připomínat blížící se zápas mezi výběry Mostu a Prahy v rámci dvanáctého kola DRFG Superligy malého fotbalu.

Fotbal 2.5.2016

Most na jaře stále stoprocentní

Ani ve svém čtvrtém jarním vystoupení v celostátní DRFG Superlize malého fotbalu Most nezaváhal a opět opouštěl hřiště jako vítěz. Tentokrát přivítal na své domácí půdě výběr Jihlavy.

Hokej 22.4.2016

Sešívaní se rozloučili s Edenem výhrou nad Litvínovem

Před zápasem ještě živili slávisté naději na postup do extraligy. Jenže nepodařilo se jim splnit první podmínku - Litvínov doma porazili jenom za dva body, což bylo málo.