Archiv článků - SPORT

Basketbal 2.7.2016

Pavel Houška se po 4 letech vrací do Děčína

BK ARMEX Děčín se dohodl na tříleté spolupráci s reprezentantem Pavlem Houškou. Pavel se do Děčína vrací po 4 sezónách strávených v Nymburce, s nímž získal 4 mistrovské tituly v NBL.

Fotbal 28.5.2016

Výhra ve Varnsdorfu zajistila Karviné celkový triumf v druhé lize

Dva góly Zbyňka Pospěcha a jeden Jana Moravce rozhodly o třech bodech pro Karvinou ze Šluknovského výběžku po vítězství 3:2. Díky této výhře se MFK OKD Karviná stala vítězem Fotbalové národní ligy.

Táborsko zakončilo sezónu výhrou proti Ústí nad Labem

Táborsko doma v posledním utkání sezóny přehrálo Ústí nad Labem jednoznačně 5:1.

Fotbal 15.5.2016

Sigma dala Teplicím šestku, ale přesto sestupuje

Fotbalistům SK Sigma Olomouc se v závěrečném kole Synot ligy podařilo doma na Andrově stadionu jasně porazit Teplice. Hanáci zvítězili vysoko 6:0, ale přesto se s nejvyšší soutěží loučí. Jablonec totiž doma nedokázal porazit Příbram…

Fotbal 13.5.2016

Most jede do Prahy pro titul

Souboj bájných Davida s Goliášem. To bude nejvíce připomínat blížící se zápas mezi výběry Mostu a Prahy v rámci dvanáctého kola DRFG Superligy malého fotbalu.

Fotbal 2.5.2016

Most na jaře stále stoprocentní

Ani ve svém čtvrtém jarním vystoupení v celostátní DRFG Superlize malého fotbalu Most nezaváhal a opět opouštěl hřiště jako vítěz. Tentokrát přivítal na své domácí půdě výběr Jihlavy.

Hokej 22.4.2016

Sešívaní se rozloučili s Edenem výhrou nad Litvínovem

Před zápasem ještě živili slávisté naději na postup do extraligy. Jenže nepodařilo se jim splnit první podmínku - Litvínov doma porazili jenom za dva body, což bylo málo.

Fotbal 22.4.2016

Arma zabrala a poprvé na jaře vyhrála

Ústí nad Labem jasně přehrálo Vyšehrad a připsalo si první tři body do tabulky v jarní části.

Sport 19.4.2016

Pro účast ve finále Juniorského maratonu si doběhli gymnazisté z Teplic

V pondělí v pravé poledne odstartoval v Ústí nad Labem jubilejní dvacátý ročník Juniorského maratonu. V chladném dubnovém počasí bojovalo v centru města na Kostelním náměstí o účast v celostátním finále 14 desetičlenných týmů.

Hokej 18.4.2016

Karlovy Vary ztratily v Litvínově slibně rozehraný zápas

Litvínov po nepříliš povedeném úvodu, kdy prohrával 0:2, našel sílu zápas zvrátit ve svůj prospěch. Ústřední postavou utkání se stal bez pochyby Radek Duda, který dva góly sám vstřelil a u třetího se také nacházel.

Motorsport 14.4.2016

Carboniacup zahájil šestou sezónu doma v Mostě

Za trochu chladnějšího počasí proběhl o víkendu úspěšný start do nového ročníku Carbonia cupu 2016. Na domácí trati v Mostě se sešla pěkná konkurence a mnoho jezdců ukázalo, co přes zimu na svých strojích vylepšilo.

Fotbal 11.4.2016

FC Jeptišky a Gamblers Most stále bez ztráty bodu

Celostátní malý fotbal byl tuto neděli na hřišti 11. ZŠ Most opět nahrazen malým fotbalem mosteckým. A slouží ke cti mosteckých týmů, že ani v jednom ze zápasů nedošlo na debakl srovnatelný s tím, který v Mostě první dubnovou neděli schytaly Milovice.

Hokej 10.4.2016

Litvínov vyslal na branku Jihlavy 60 ran a zaslouženě vyhrál

Včetně 21 zblokovaných a 21 střel mimo vyslal Litvínov na jihlavského mladíka Škarka rekordních 102 střel (56 zásahů + 4 góly + 21 + 21) a ve třetí třetině zlomil i skóre ve svůj prospěch.

Fotbal 9.4.2016

Vysočina v napínavém duelu zdolala Teplice

Fotbalisté Jihlavy po velmi dobrém výkonu dosáhli na vítězství proti Teplicím. Severočechy na svém stadiónu v ligovém utkání zdolali vůbec poprvé v historii.

Hokej 6.4.2016

Energetici udolali Litvínov a drží domácí neporazitelnost

Repríza nedělního utkání byla v úterý večer k vidění v KV Areně. Karlovarští hokejisté totiž přivítali litvínovskou Vervu, zápas se jim tentokrát podařil o něco lépe. Dvě třetiny jasně ovládali zápas a podařilo se jim vstřelit tři branky.

Motorsport 4.4.2016

Carboniacup 2016 startuje již do 6. ročníku v Mostě

Vysvitlo slunce a po zimní pauze se pomalu dostávají závodní vozy i organizátoři do varu. Najeté první kilometry při testování a poslední doladění vozů mají za sebou jistě i účastníci již šestého ročníku Carbonia cupu.

Fotbal 3.4.2016

Ve Varnsdorfu gól nepadl, Votroci vezou bod za bezbrankovou remízu

Body se dělily jako v podzimním duelu. Tenkrát však bylo k vidění osm branek, v tomto utkání bohužel žádná.

Hokej 3.4.2016

Litvínov otočil zápas s Karlovými Vary

Před výbornou návštěvou porazil Litvínov v bojovném utkání Karlovy Vary a zvýšil svůj náskok na hraniční třetí pozici.

Hokej 1.4.2016

Jihlava bere v baráži první body. Úvodní domácí zápas vyhrála nad Litvínovem na nájezdy

Zápas, ve kterém Verva přestřílela Duklu poměrem 37:17, nakonec dospěl až na samostatné nájezdy, protože během pětašedesáti minut se domácí i hosté prosadili pouze jednou.

Hokej 29.3.2016

Vstup do baráže zvládl lépe Litvínov. Slávisté doplatili na špatné začátky třetin

Na ledě úřadujícího mistra v Litvínově sehráli svěřenci trenéra Razýma celkem vyrovnaný duel, jenže nedokázali zachytit nástup Vervy do druhé a třetí třetiny.