Archiv článků - SPORT

Hokej 8.3.2016

Piráti přidali proti Kometě i druhý bod

Do vedení šel Chomutov v patnácté minutě, kdy se přesnou střelou pod víko prosadil Roman Červenka. Druhou branku přidal na konci druhé periody Peter Ölvecký, který se po neúspěšném nájezdu prosadil o záda brankáře Čiliaka.

Vítězná chomutovská premiéra v play-off. Kometu sťal v prodloužení druhým gólem Skinner

Do vedení šli v půlce úvodní třetiny hosté. Vojtěch Němec našel volného Petra Mrázka, který šťastnou střelou překonal Kristana. Chomutovským se povedlo vyrovnat Brettem Skinnerem, který v přesilovce skóroval střelou od modré čáry. To stejné se mu povedlo i v prodloužení, a tak první bod získali Severočeši.

Fotbal 7.3.2016

Mostecká liga malé kopané má před sebou jubilejní ročník

Pošmourné počasí první březnové neděle letošního roku bylo kulisou pro začátek patnáctého ročníku Mostecké ligy malé kopané. V jejím prvním kole se proti sobě postavilo v pěti zápasech celkem 10 týmů.

Sport 2.3.2016

RunCzech běžecká liga je kompletně zlatá

Země běhu zaslíbená. Takovým přívlastkem se může oprávněně pyšnit Česká republika. Všech sedm závodů RunCzech běžecké ligy se totiž od letošního roku může pyšnit zlatou známkou Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF).

Hokej 29.2.2016

Rytíři na úvod čtvrtfinále porazili Ústí a ujali se vedení v sérii

Kladno vstoupilo do prvního čtvrtfinálového klání proti Ústí nad Labem hodně aktivně a hned v úvodu se dostalo do vedení. Ve druhé části už domácí využívali svoje šance daleko lépe a dostali se do pohodlného náskoku.

Sport 29.2.2016

V domovech pro seniory startuje velký cyklistický závod, nadšenci vyrazí z Pradědu do Prahy

Více než 250 seniorů z celé republiky se vydá 1. března na 393 kilometry dlouhou cyklistickou pouť z Pradědu do Prahy.

Hokej 28.2.2016

Hradec prohrál s Piráty 2:3 na nájezdy

Mountfield v utkání prohrával už o dvě branky, nakonec se ale zvládl vrátit zpět a klání dospělo až do samostatných nájezdů. V nich byli úspěšnější Piráti, ale Hradec i díky neúspěchu ostatních soupeřů klíčovou čtvrtou pozici uhájil.

Litvínov v důležiitém utkání zdolal Karlovy Vary

Hosté nezačali nejlépe, brzy inkasovali a jejich ztrátu pak ještě prohloubila další litvínovská branka ve druhé třetině. Hned v první minutě poslední periody dala Energii naději branka Michala Vachovce, na body to však opět nestačilo.

Hokej 27.2.2016

Most si připsal tři body po výhře nad Třebíčí

Horácká Slavia pokračuje v nasazování juniorů do zápasů play-out a ve třetím kole skupiny o udržení nestačila na severočeský Most.

Fotbal 27.2.2016

Liberec jasně zvítězil v Teplicích

Slovan byl lepší už v prvním poločase, to se ale ještě gólově neprosadil. Ve druhé půli pak Liberec na hřišti kraloval.

Hokej 26.2.2016

Pardubice urvaly v těžkém boji tři body s Litvínovem

Východočechy poslal do vedení využitou přesilovkou ve 13. minutě Tomáš Marcinko, po srovnání zase posunul Pardubice do vedení Petr Sýkora bravurně provedeným samostatným únikem.

Piráti rozstříleli Kometu ve třetím dějství, už nebudou horší než osmí

Hosté se v první třetině zásluhou Tona ujali vedení. Pirátům se ale ve druhé třetině povedlo srovnat. Na začátku třetí dvacetiminutovky se dokonce Chomutov dostal do vedení. Na to ale Brno odpovědělo vyrovnáním. Na následné branky Červenky, Haranta a Kämpfa ale hosté nezvládli zareagovat.

Hokej 23.2.2016

Ústí v Kadani vyhrálo o branku a opět se ujímá vedení v sérii

Darek Hejcman překonal ústeckého brankáře v již po sedmi minutách hry. Hosté vyrovnali v přesilové hře ve 28.minutě. Od té doby se čekalo na branku, která rozhodne o vedoucím týmu předkola. Tu dali hosté střelou od modré pět minut před koncem základní hrací doby.

Litoměřice padly i potřetí a sezóna pro ně skončila, Havířov postupuje

Na první branku utkání jsme čekali až do poloviny druhé třetiny, kdy se prosadil Jiří Krisl. Na 2:0 zvýšil o devět minut později Jakub Kotala a další branku jsme již přes velkou snahu kališníků ovlivnit výsledek utkání neviděli.

Piráti vyloupili Litvínov

Smazali dvoubrankové manko, ale na výhru nakonec opět nedosáhli. Hráči Vervy v poslední třetině inkasovali rozhodující branku v dlouhém oslabení tři na pět.

Hokej 21.2.2016

Piráti po bojovném výkonu podlehli Liberci

Výroční utkání, které hráli Piráti v retrodresech, v první třetině nenabídlo branku, v té druhé ale dvěma góly zařídil vítězství hostů Michal Birner. Ačkoliv si domácí vytvořili několik dobrých příležitostí, Schwarze v bráně Liberce nepřekonali.

Třinec porazil Litvínov s čistým kontem

Utkání bylo na bodě mrazu až do pětadvacáté minuty, kdy se domácím podařilo vsítit tři slepené branky z hokejek Tybora, Polanského a Irgla. Hrubec si navíc připsal čtvrtou nulu v sezóně.

Slovan začal předkolo play-off vítězně, Kadaň porazil o čtyři branky

V prvním zápase předkola play-off WSM Ligy uspěli hráči Ústí proti Kadani. Zápas rozjeli parádně, rozhodli třemi brankami už v první třetině.

Hokej 20.2.2016

Také druhý zápas Havířova s Litoměřicemi pro domácí

Také druhý zápas předkola play-off WSM Ligy 2016 zvládli lépe hráči AZetu. Po jednoznačné výhře tak vedou v sérii 2:0 a v úterý v Litoměřicích mohou sérii ukončit.

Benátky přehrály Most a mají důležité tři body

Benátčané již od prvních minut zápasu svého sobotního soupeře přehrávali a vytvářeli si tlak v útočném pásmu. utkání skončilo konečným výsledkem 4:1, což zajistilo Benátčanům kýžené body na záchranu.