Archiv článků - SPORT

Motorsport 14.4.2016

Carboniacup zahájil šestou sezónu doma v Mostě

Za trochu chladnějšího počasí proběhl o víkendu úspěšný start do nového ročníku Carbonia cupu 2016. Na domácí trati v Mostě se sešla pěkná konkurence a mnoho jezdců ukázalo, co přes zimu na svých strojích vylepšilo.

Fotbal 11.4.2016

FC Jeptišky a Gamblers Most stále bez ztráty bodu

Celostátní malý fotbal byl tuto neděli na hřišti 11. ZŠ Most opět nahrazen malým fotbalem mosteckým. A slouží ke cti mosteckých týmů, že ani v jednom ze zápasů nedošlo na debakl srovnatelný s tím, který v Mostě první dubnovou neděli schytaly Milovice.

Hokej 10.4.2016

Litvínov vyslal na branku Jihlavy 60 ran a zaslouženě vyhrál

Včetně 21 zblokovaných a 21 střel mimo vyslal Litvínov na jihlavského mladíka Škarka rekordních 102 střel (56 zásahů + 4 góly + 21 + 21) a ve třetí třetině zlomil i skóre ve svůj prospěch.

Fotbal 9.4.2016

Vysočina v napínavém duelu zdolala Teplice

Fotbalisté Jihlavy po velmi dobrém výkonu dosáhli na vítězství proti Teplicím. Severočechy na svém stadiónu v ligovém utkání zdolali vůbec poprvé v historii.

Hokej 6.4.2016

Energetici udolali Litvínov a drží domácí neporazitelnost

Repríza nedělního utkání byla v úterý večer k vidění v KV Areně. Karlovarští hokejisté totiž přivítali litvínovskou Vervu, zápas se jim tentokrát podařil o něco lépe. Dvě třetiny jasně ovládali zápas a podařilo se jim vstřelit tři branky.

Motorsport 4.4.2016

Carboniacup 2016 startuje již do 6. ročníku v Mostě

Vysvitlo slunce a po zimní pauze se pomalu dostávají závodní vozy i organizátoři do varu. Najeté první kilometry při testování a poslední doladění vozů mají za sebou jistě i účastníci již šestého ročníku Carbonia cupu.

Fotbal 3.4.2016

Ve Varnsdorfu gól nepadl, Votroci vezou bod za bezbrankovou remízu

Body se dělily jako v podzimním duelu. Tenkrát však bylo k vidění osm branek, v tomto utkání bohužel žádná.

Hokej 3.4.2016

Litvínov otočil zápas s Karlovými Vary

Před výbornou návštěvou porazil Litvínov v bojovném utkání Karlovy Vary a zvýšil svůj náskok na hraniční třetí pozici.

Hokej 1.4.2016

Jihlava bere v baráži první body. Úvodní domácí zápas vyhrála nad Litvínovem na nájezdy

Zápas, ve kterém Verva přestřílela Duklu poměrem 37:17, nakonec dospěl až na samostatné nájezdy, protože během pětašedesáti minut se domácí i hosté prosadili pouze jednou.

Hokej 29.3.2016

Vstup do baráže zvládl lépe Litvínov. Slávisté doplatili na špatné začátky třetin

Na ledě úřadujícího mistra v Litvínově sehráli svěřenci trenéra Razýma celkem vyrovnaný duel, jenže nedokázali zachytit nástup Vervy do druhé a třetí třetiny.

Fotbal 29.3.2016

Ani GMS Most se nestali přemožiteli Gamblerů

Po týden starém úspěšném vystoupení mosteckého výběru v celostátní DRFG Superlize malého fotbalu pokračovala svým třetím kolem Mostecká liga malé kopané, nově DRFG Mostecká liga.

Hokej 22.3.2016

Piráti prohráli s Libercem i čtvrtý duel

Liberecký soupeř vykročil za postupem opravdu zostra. Piráti své šance v úvodním dějství nevyužili a třikrát inkasovali. Ve zbytku duelu Bílí Tygři náskok navýšili, což však domácím příznivcům nezabránilo, aby své oblíbence odměnili za úspěšnou sezónu ovacemi ve stoje.

Hokej 21.3.2016

Jihlava rozstřílela Ústí a po dlouhých dvanácti letech postupuje do baráže o extraligu

Svému vítězství s přízviskem postupové položila Dukla základ již v první třetině, kterou vyhrála 4:0. Jihlava tak po dlouhém dvanáctiletém čekání si vybojovala právo účasti v baráži o extraligu.

Hokej 20.3.2016

Piráti vedení proti Liberci neudrželi, celek z Podještědí přidal třetí výhru v sérii

Liberci se povedlo ve třetí třetině otočit stav utkání, a tak jde v této sérii do trháku.

Fotbal 19.3.2016

Baník doma prohrál s Teplicemi

Znovu dobře rozehrané utkání se baníkovcům nakonec nepovedlo dotáhnout do úspěšného konce. Nad Teplicemi sice vedli gólem Daniela Holzera 1:0, ale zkušení hosté vyrovnaný duel otočili dvěma góly ze standardních situací.

Hokej 19.3.2016

Ústí doma proti Dukle Jihlava již neuspělo

Slovan nenavázal na páteční vítězství a o den později s Duklou Jihlava padl po výsledku 0:3. I přes velké množství gólových šancí se mu nepodařilo vstřelit branku a Ústečtí nyní prohrávají v semifinálové sérii 1:3 na zápasy.

Hokej 15.3.2016

Rozhodnutí přišlo dvě minuty před koncem prodloužení, Dukla vede v sérii 2:0

Utkání dospělo stejně jako v prvním utkání do prodloužení. V něm hosté nevyužili přesilovou hru a poté rozhodl zápas po Štebihově akci Michal Důras.

Fotbal 12.3.2016

Teplice s Mladou Boleslaví bez branek

Mladá Boleslav si po bezbrankové remíze odvezla z teplických Stínadel bod. Vzhledem k průběhu zápasu nutno říct, že Severočeši si zasloužili body tři, hlavně ve druhé půli totiž byli výrazně lepším mužstvem.

Hokej 12.3.2016

Piráti zvládli sérii s Brnem a míří do čtvrtfinále

V utkání Chomutovští třikrát vedli, ale Kometa dokázala vždy odpovědět. Až v šestapadesáté minutě se podruhé v zápase prosadil Roman Červenka, jehož gól byl rozhodující.

Fotbal 11.3.2016

Derby Ústí s Varnsdorfem branku nepřineslo

První jarní domácí duel v Ústím nad Labem obstaralo derby s Varnsdorfem. Utkání, hrané před 994 diváky, však branku nepřineslo.