Archiv článků - SPORT

Hokej 15.2.2019

Vsetín oplatil Litoměřicím porážku

Těsná výhra po fotbalovém výsledku a bleskový návrat na druhé místo. Vsetín na Lapači oplatil Litoměřicím porážku z konce ledna a David Gába si po skvělém výkonu připsal čisté konto.

Hokej 12.2.2019

Tentokrát si Jihlava vyšlápla doma na Litoměřice

Jihlava doma nepřipustila žádné drama a porazila Litoměřice 5:2, když v zápase již vedla o pět branek.

Hokej 27.1.2019

Frýdek hladce přehrál Litoměřice

V první třetině se zdálo, že nepadne ani jedna branka. Nakonec padly dvě z domácích hokejek. Druhá třetina byla velmi pestrá a rozhodla o zbytku utkání.

Slavia doma porazila Kadaň

Hned od začátku měli Pražané zápas ve svých rukou, jenže hosté v poslední třetině utkání dvěma góly pořádně zdramatizovali. Červenobílí však kadaňský nápor ubránili a zisk tří bodů si pak pojistili dvěma slepenými góly v posledních minutách.

Vsetín nasázel ústí desítku

Podruhé v sezóně dosáhli hokejisté VHK Vsetín dvouciferného vítězství. Kanonádu odneslo Ústí nad Labem a Vsetín si vítězstvím upevnil druhou příčku tabulky.

Hokej 26.1.2019

Plzeň přejela Litvínov

Západočeši se po třech dnech opět představili v Home Monitoring Aréně před vlastními fanoušky a došli si pro pohodovou výhru, hattrick si připsal Milan Gulaš, dva góly vstřelil Peter Čerešňák.

Hokej 25.1.2019

Třinec veze všechny body z Chomutova

Hráči s drakem na prsou již v po pěti minutách vedli o dvě branky, toto vedení ještě do konce utkání zdvojnásobili. Dvakrát se trefil Jiří Polanský, Šimon Hrubec vychytal čtvrté čisté konto v sezoně.

Hokej 24.1.2019

Jihlava potvrdila roli favorita a porazila Kadaň

Na úvodní branku rychle zareagoval Michael Foltýn. Ve druhé části pak dvojnásobnou přesilovou hru využil František Wágner, který vyrovnával na 2:2. A domácí útočník mohl otočit skóre, ale neproměnil trestné střílení. Ve druhé polovině zápasu už přidávala branky pouze Dukla.

Díky famóznímu závěru okradlo Ústí Porubu o bod

Vše nasvědčovalo tomu, že i ze čtvrtého vzájemného souboje získají Ostravané tři body. Nicméně Slovan vstal dvě minuty před koncem utkání z mrtvých a díky proměněnému trestnému střílení Romana Chlouby a vyrovnání z hole Václava Krliše obral Porubu o bod.

Hokej 23.1.2019

Chomutov dvakrát neudržel vedení a v Plzni prohrál

Stejně jako na konci prosince v Chomutově to byl ubojovaný zápas a dopadl i stejným výsledkem, Plzeň slaví tři body za výhru 3:2.

Hokej 22.1.2019

Českobudějovičtí nasázeli Litoměřicím pět branek

Motoru se po delší době podařilo skórovat v úvodu utkání. Svěřenci Václava Prospala pak příznivý stav udrželi až do konce základní hrací doby, přičemž v průběhu zápasu ho navýšili až na 5:1.

Hokej 21.1.2019

Sparťané dobyli také Litvínov

Po páteční výhře na ledě Karlových Varů zvítězili sparťané stejným poměrem i v Litvínově, víkend jim tedy přinesl plný počet šesti bodů.

Přerov porazil Ústí, dvakrát udeřil v přesilovkách

Předehrávku 54. kola Chance ligy si střihli hokejisté Přerova. Doma se střetli s Ústím nad Labem, které pokořili rozdílem tří branek.

Chomutov porazil Karlovy Vary v důležité bitvě a dotáhl se na rozdíl tří bodů

Chomutov v důležitém utkání uhrál 3 body v Karlových Varech a dále tak dramatizuje situaci na chvostu tabulky.

Hokej 20.1.2019

Třetí triumf za týden, Litoměřice nedaly šanci ani Třebíči

Poté, co Litoměřice zdolaly Havířov a Ústí, nedaly šanci ani Třebíči a opět se radují z tříbodového zisku.

Frýdek-Místek přehrál Ústí a poprvé udržel čisté konto

Frýdek-Místek před domácím publikem porazil Ústí nad Labem jednoznačně 4:0 a dál tak bojuje o postup o play-off. Domácí byli celý zápas lepší, ale do vedení se dostali až ve druhé třetině, kdy se prosadil Adam Flok. Ve třetí třetině pak domácí o svém vítězstvím rozhodli.

Poprvé v sezóně dokázali Benátečtí udolat Kadaň za tři body

Benáteckým hokejistům se až na čtvrtý pokus podařilo porazit poslední tým tabulky z Kadaně v řádné hrací době.

Hokej 15.1.2019

Šestý Týden hokeje se blíží. Zapojí se do něj rekordních 149 klubů

Je tu leden a s ním i další Týden hokeje. Již pošesté budou zimní stadiony po celém Česku patřit všem malým zájemcům o lední hokej. V týdnu od 21. do 27. ledna mohou všechny holky a kluci dorazit v doprovodu rodičů a aspoň na chvíli si vyzkoušet, jaké to je být hokejistkou nebo hokejistou.

Hokej 3.1.2019

Chomutov veze všechny body ze Sparty

Spartě se povedlo ve třetí třetině srovnat z hole Petra Kaliny na 3:3, jenže štěstí se v závěru přiklonilo na stranu Chomutova, který devět sekund před sirénou rozhodl o svém vítězství.

Hokej 18.12.2018

Chomutov si v divoké předehrávce připsal skalp mistrovské Komety

Piráti předehrávku sedmadvacátého kola načali skvěle a již v první třetině vedli o dvě branky. Ve druhé přidali třetí a na startu poslední periody to bylo již 4:0.