Archiv článků - SPORT

Fotbal 19.8.2018

Jakubov vystřelil Zlínu proti Teplicím tři body v nastaveném čase

Téměř po celé utkání byli ševci lepším týmem, ale ve finální fázi se jim nedařilo. V samém závěru však přišel dlouhý centr do vápna, do zakončení se protlačil střídající Alexander Jakubov a ten svoji první ligovou brankou rozhodl o výhře Zlína 1:0.

Vítkovic zatím drží domácí neporazitelnost, s prázdnou odjel i Varnsdorf

Druhý zápas na vlastním trávníku, druhá výhra. Fotbalistům Vítkovic se daří držet domácí stoprocentní bilanci. Po Sokolovu neuspěli v Ostravě ani hráči Varnsdorfu, tým trenéra Balcárka vyhrál po gólech Davida Paška a Martina Maceje 2:0.

Fotbal 13.8.2018

Sparta si v Teplicích zastřílela

I po čtyřech ligových zápasech je Sparta v lize stoprocentní. V Teplicích zvítězila 4:0, když všechny góly vstřelila v neskutečně povedeném prvním poločase.

Ústí loupilo i ve Vlašimi

Vlašim jen mohla litovat po závěrečném hvizdu svých neproměněných šancí z počátku utkání. Česem jen sledovala produktivitu soupeře, který nakonec dokázal zvítězit ve Vlašimi 2:1.

V utkání Varnsdorfu se Sokolovem branka nepadla

Na severu Čech se z počátku hrálo utkání, které spíše kontrolovali domácí hráči. Ani jeden z týmů však nedokázal překonat obranu soupeře. Až v závěrečných minutách baníkovci přitlačili na pilu a vytvářeli si brankové příležitosti. Ani ty se však neujaly a utkání skončilo 0:0.

Basketbal 7.8.2018

Válečníci začali přípravu

V pondělí se v ARMEX Sportcentru poprvé od konce června sešli děčínští Válečníci, aby zahájili společnou přípravu na blížící se ročník 2018/19.

Fotbal 22.7.2018

Příbram po návratu do nejvyšší soutěže remizovala s Teplicemi

Nová sezona FORTUNA:LIGY začala pro hráče Teplic a Příbrami remízou. Dělba bodů je spravedlivá, v první půli byli lepší domácí, ve druhé hosté.

Fotbal 21.7.2018

Znojmo doma po velkém tlaku jen remizovalo s Varnsdorfem

Loni Znojmo oba zápasy s Varnsdorfem prohrálo. Tentokrát bylo lepším celkem a celý zápas si vytvářelo velký tlak a výsledná remíza je tak pro domácí velkou ztrátou, pro hosty je bod navýsost cenný.

Ústí na úvod sezóny slaví výhru nad Sokolovem

V úvodním kole FNL fotbalisté Ústí nad Labem slaví tříbodový zisk. Po výhře 2:1 nad Sokolovem tak v útrobách Městského stadionu panovala výborná atmosféra.

Fotbal 21.5.2018

Prohra s Ústím odsoudila Frýdek-Místek k sestupu

Frýdek-Místek vstoupil do utkání dobře, nedokázal však využít žádnou z několika šancí. Naopak, soupeř se dostal v úvodu druhého dějství do vedení. Poté sice reagoval srovnáním Tandir, v 90. minutě ale přiřkl výhru hostům Novotný.

Fotbal 14.5.2018

Zbrojovka deklasovala Teplice a zůstává ve hře o záchranu

Úvodní aktivitu Zbrojovky přetavil ve vedoucí branku Růsek, v gólově divokém druhém dějství pak po trefách Acosty, Bazeljuka a Krejčího vedlo Brno již 4:0. V úplném závěru utkání připravil Melichárka o čisté konto Vaněček.

Fotbal 12.5.2018

Ústí si z Hradce odvezlo všechny bod

V prvním poločase se hned dvakrát prosadilo Ústí nad Labem. Hradec se připomněl nastřelenou tyčkou od Vlkanovy. Ústeckou třetí branku zařídil v 68. minutě znovu Jakubov. Konečný výsledek pak už jen korigoval Marek Plašil.

Fotbal 9.5.2018

Příbram v dohrávce vyhrála ve Varnsdorfu

Po třech venkovních ztrátách Příbram zabrala a v dohrávce 19. kola zvítězila ve Varnsdorfu vysoko 5:2.

Fotbal 6.5.2018

Slovácko získalo s Teplicemi bod

Hráči Slovácka v předposledním domácím utkání s Teplicemi remizovali 0:0. Do tabulky si připsali bod a tři kola před koncem mají 29 bodů. Slovácko bylo dvakrát blizoučko gólu, ale jak Sadílek, tak Petr trefili břevno.

Fotbal 5.5.2018

Ústí porazilo druhou Příbram a slaví důležité tři body

Fotbalisté Ústí nad Labem slaví možná nečekané vítězství. Porazili totiž druhou Příbram a jednoho z kandidátů na postup do HET ligy 1:0. O jedninou branku se postaral v 43. minutě Olivier Kingue.

Motorsport 23.4.2018

Carboniacupu se úvod sezóny vydařil

Krásné jarní počasí přivítalo účastníky prvního letošního závodu Carboniacupu, který tak na mostecké dráze zahájil již osmou sezónu okruhového závodění.

Hokej 11.4.2018

Karlovy Vary vyhrály v Litvínově a jdou na první místo

Druhou polovinu baráže zahájila Energie na ledě Litvínova s dosti zamíchanou sestavou, tento tah se však trenérovi Pešoutovi náramně vyplatil.

Hokej 7.4.2018

Infarktový závěr derby, Litvínov vyhrál v prodloužení

Druhé barážové derby Litvínovem bylo přímým soubojem o druhou příčku, kterou aktuálně o bod hájila Verva. V prodloužení si nakonec vzali druhý bod právě hosté.

Fotbal 5.4.2018

České Budějovice remizovaly s Varnsdorfem

V dohrávce sedmnáctého kola Fotbalové národní ligy Dynamo remizovalo s Varnsdorfem 2:2. Jihočeši dvakrát v zápase vedli, jenže Severočechům se podařilo v obou případech srovnat a ze Střeleckého ostrova si tak odvezli jeden bod.

Hokej 4.4.2018

Litvínov srovnal manko, nakonec ale Jihlava byla úspěšnější

Hosté sice ve třetí třetině o své dvoubrankové vedení přišli, když Verva postupně srovnala a dokázala smazat své manko. Hosté ale strhli vedení na svou stranu znovu a poté si i vzali zpět náskok o dva góly.