25.10.2017

Hradec postupuje přes Teplice do jarních bojů v domácím poháru

TEPLICE / HRADEC KRÁLOVÉ

Teplice překvapivě padly doma s Hradcem Králové 2:3 a v MOL Cupu pro letošek končí. Domácí měli hodně vlažný začátek a Hradec se postupem času rozehrál k velmi dobrému výkonu.

Jako první zahrozili žlutomodří, tentokrát hrající v modré sadě dresů. Krob cílil z přímého kopu přesně pod břevno, ale brankář Lindr vytáhl parádní zákrok. Ve 30. minutě předvedli hosté pěknou akci, na jejímž konci byl Súkenník – 0:1. Hradec mohl svůj náskok zvýšit, Diviš se ale zaskvěl parádní zákrokem.

Ve druhém poločase přeci jen Votroci získali dvoubrankový náskok, úspěšný byl Miker. Hned vzápětí ale snižoval na 1:2 střídající Vaněček. Tepličtí se poté nadechovali k náporu, branka Shejbala ho ale zmrazila. I poté se však svěřenci trenéra Šmejkala dokázali vzepnout k bojovnému výkonu. Kontaktní gól Vondráška ale přišel pozdě, na vyrovnání a nastavení Skláři neměli potřebný čas.

FK Teplice - FC Hradec Králové 2:3 (0:1)

Branky: 57. Vaněček, 90. Vondrášek – 30. Súkenník, 54. Miker, 59. Shejbal
Rozhodčí: Matějček - Melichar, Fišer
ŽK: 82. Kučera
Diváci: 1123

FK Teplice: Diviš – Krob, Jeřábek, Král, Vondrášek – Kučera, Soungole – Urma (68. Šup), Suchan (46. Trubač), Vošahlík (55. Vaněček) – Červenka

FC Hradec Králové: Lindr – Trávníček, Nosek, Bederka, Mudra – Shejbal (73. Pajer), Súkenník, Zorvan, Jirsák, Krátký (85. Martan) – Miker (70. Šípek)

Autor / zdroj: fkteplice.cz